ProSadGuru.com

Moje vrtnice

Video: moje vrtnice 2015

Sem zelo izkušen v tem letu za svoje vrtnice: utrpela! Lansko jesen zaradi težav s poti nisem mogel v času, da bi dobili njihovo zatočišče za zimo. Sneg, seveda, ni bilo veliko, vendar strah ni zapustil: kako preživijo zimo, vymerznut ne? Prezimila. Spomladi sem kuhano jim nov izziv: presaditev. Sem se preselil svojo lepoto s starega na novi vrt.

vse kotičke Rose

Preselil s dogodivščin))) Ko sem bil zaposlen v starem vrtu, izkopljemo različnih rastlin, pripravo za transport, pakiranje, dan minilo mirno. Alenka domov smo se vrnili v prvi uri na noč. Toplo pomlad, sonce greje - v prtljažniku obrata ne bo pustila ... za raztovarjanje, nato pa sem spoznala: Rose golimi koren do jutri preprosto ne bo preživela. "Alain, - sem rekel - Carry svetilko. rastlina Rose bo! «V noči :))

rose

Predstavljajte si sliko: temno, tiho in na tleh pred hišo v izgradnji moških z lopatami po svetlobi luči nekaj, dig :))) No, so bili ljudje v vasi v tem trenutku še ni dovolj ... Ampak seveda, v noči imam samo te trpečo grmovje prikopalis in obilno zalivati, da ne usahne. Pravilno fit se še vedno ukvarja dan kasneje oblačnem vremenu. In potem sem čakal z Strah - bo ali pa bo umrl?

Video: 1. Moja rozy.Roses

rdečo vrtnico

Preživel! Hudo poškodovana Groundcover rozeto - to je veliko zadel, so korenine po presaditvi ni soočila s svojimi obroki. Je močno zmanjšati vse usahnil, zdaj pa počasi prihaja do življenja. Toda ostali na novo lokacijo, je razvidno z dušo moral - stati, v celoti pokrita z brsti in razkrije, da med seboj čudovite rože.




Rosebush

Grmovje zelo nizke, ampak veliko barv - Jaz sem bila stara vrt nikoli videl tako dobro skupaj in obilno cveti. In to elegantno otok med izgredi zelišč ogreje dušo, pomaga, da verjamejo, da je nekega dne (upam, da kmalu!) Tam se bo realna velik in lep vrt - to bo rasla in cvetijo tako kot tale kali, ki bo kmalu postala v bujne vrtnice!

Rosebud

Njegove sorte vrtnic sem - žal! - Ne morem se spomniti: tag izgubila nekaj let nazaj. Toda to ne preprečuje, da me je, da uživajo svoje barve))) Upam, da ste uživali jih občudujejo!

rumena vrtnica

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com