ProSadGuru.com

"Polna" kitajski Rose

S takšno rastlino kot kitajski rose poznam že dolgo časa, saj je rastlina je zelo pogosta, in da je zelo pogosto želeli obdržati v dvoranah različnih institucij, ampak tisto, kar je bilo moje presenečenje, ko je njegov prijatelj domov, sem videl, ne pa običajne kitajski povečal z rožo gramofon in rose, ki je bil prekrit z bujnimi polnjene cvetovi, ki so podobni krilo gypsy. To je bilo od lahko rečemo tistem trenutku, je rose cvet za mene, ki me je udaril in je, da se spoštujejo.

Video: Kozmetika s Kitajsko, ki jih uporabljam

Takoj pokazati svojo cvetenje. (Torej cveti so moje povečala soglasites- zelo lepo).

Prva stvar, ki sem vprašal seveda rastnimi od svojega prijatelja in ga prosil, da mi poveš, kako skrbeti za te rože pravilno. Ko me poznajo oskubljene majhen rastnimi za rože, sem milo rečeno presenečen, saj ga je kot neke vrste pohlepa znano, saj se je povečal bil velik in prijatelj bi lahko rastnimi in več, ampak prijatelj je takoj dejal, da je uspelo bolje, bolje dati korenine je majhen rostochku.

Po nasvetu prijatelja snemanjem sem dal v kozarec vode in po eno in pol tedna na rostochku pojavile bele mozolje, ki se je kasneje obrnil v majhnih korenin. Rostock s koreninami sem posajene v lonec z zemljo in začeti malo bolj zaliti pot na dan. Samo nekaj mesecev, majhen rastnimi razvila v višino rastlin štirideset centimetrov, nato pa močno upočasnila svojo rast in ne povečal v zadnjih dveh mesecih. Kot se je izkazalo, cvet samo zahtevali presaditev in njegova mati je bila njegova pot majhna. Po presaditvi cvet spet naredili dobro potezo v rasti.

Leto kasneje, v mojem stanovanju je pljusknil obrat do mene v času, z bujno listje, vendar ne zelo svetlo zelene barve. Na vaši poletni cvet sem se preselil na balkonu, kjer je bilo veliko sonca in svežega zraka. Na žalost, jaz ne spremljate na dejstvo, da nekatere veje izpostavljen neposredni sončni svetlobi, kar je privedlo do listov plesen na vej in listov sonca razbitja prizadela. Spreminjanje malo cvetlični aranžma, tako da bi imela dovolj sonca, vendar to ni tako spali, sem končno videl vrtnico v vsem svojem sijaju.




Listi postanejo svetlo vrtnica, vrtnice veliko hitreje začelo rasti, in veje so zajeti ne samo bujno zeleno, temveč tudi dolgo pričakovani rože s številnimi cvetnih listov.

Video: Slabše od divjih lovcev

Tu je roža na to.

Video: 0,5 milj pod morjem ..

Zdaj moje rose približno 4-yoh let. Cveti skoraj ves čas, včasih ob odmori. Zimsko listje manj svetla, ampak takoj, ko je bolj zelena, takoj preoblikovala. No rože vrtnice še naprej preseneča in navdušuje s svojo lepoto, ne me samo, ampak tudi vse ljudi, ki prihajajo k meni domov.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com