ProSadGuru.com

Privlačen oči

Mačehe ali viola - rastlin, brez katerih je težko si predstavljam, vrt. Oni nikoli dolgčas, zlasti različnih razredov omogoča skoraj neomejene možnosti za ustvarjalnost. Mala in velika, trdna, barve in večbarvni, z navadnim ali whimsically valovitimi cvetnih listov - kaj šele Viols ne umaknjene rejci!

viola


Všeč mi je, da lahko te rože krasijo vrt vse poletje: imamo jih cveti v maju in cvetijo do jeseni. In posejane sadike v februarju, rastlinsko odprtih popkov že v svoji prvi spomladi. Zdaj v mojem vrtu samo cveti viola-isto starost: grmovje še vedno precej majhen, ampak enega za drugim pojavljajo rože.

Video: Olga Budina romance očarljive oči 1

Viola bela

Rastlina je trajnica, vendar običajno gojijo kot bienala. In mi je všeč, da se razmnožujejo vegetativno zrasla violo: zadel velik dvoletno grm lepo položil na posteljo in prekrita z zemljo nastanek mesto rozete v. So hitro ukoreninijo, da zagotovi samo veliko odličnih sadilnega materiala. Naslednje leto, spomladi leta vsi ti grmi cvetijo.

Viola modra bush

Rastlina jih lahko skoraj kjerkoli: to je spektakularen robnik, idealno ozadje za poznih tulipanov ali perunike, odlično zabojnikov rastline, ki popolnoma okrasite balkon ali teraso.

Viola rumena bush

So nezahtevne, ki jih je mogoče presaditi celo cvetenje, in to ne bo vplivalo na njihovo dekoracijo. Imeli so veliko zimo, ne da bi potrebovali zatočišče. Edina stvar, ki ni všeč violo - stagnacija vlage iz katere gnilobe ali vyprevayut. Na revnih tleh in pomanjkanja vlage rože pogosto plitvo, in v senci obratu lahko cvetijo ni tako bogat - pa je, morda, in vse njihove želje. Za take lepote - zelo skromno, se strinjate? :)




Viola

Strinjam majhen izbor njegovih fotografij: majhen del fantastično različnih barvah. In si dal viole?

Video: Zapeljive oči stare romance ~ Iz zbirke svetovnih mojstrovin

viola

vijolična viola

Video: Zapeljive oči - Ruslanova

Viola temna češnja

viola

Video: Zapeljive oči ("Stalinova žena")

Viola

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com