ProSadGuru.com

Spring presadkom potonike: če ne moreš, ampak res želim

Videoposnetki: velik kurac, če ne moreš, ampak res želite, lahko. Kanal je napolnjena z video o spolni zhivotnyh.Razlichnye meri ..

Potonike priporočam presaditev in razdeliti jesen. Spomladi se svetuje, da se ne dotaknete. In res, v prvih treh ali štirih letih po sajenju se štejejo za zelo nezaželenih rastlin težave: manjši presajenih na potonika, bolje raste. Ampak, kot veste, vsa pravila obstajajo izjeme, in so časi, ko imajo priporočila, da bi prekinil.

ohrovt pion

Z potonike na mene in levo. Prvič, štiri na voljo v novih vrtnih grmovje tri brezupno poraščena s plevelom. V jeseni teh nesreč ni videl v trave- dveh grmovje sem videl, ko sem poskušal urediti malo po poti, in tretji splošni naletel šele spomladi.

poraščena potonika

Poskus, da plevela - popolnoma brez pomena. Še posebej, ker so bile posajene v dolini, kjer se je po sneg topi voda je bila, in spomladi poplave potonike kategorično ni všeč. Skratka, grm sem komaj potegnil iz tesnem objemu koprive in goutweed, ampak tri odločila še presaditi.
Drugič, sem stal v zadnjem letu kupili korenik prvinskih pion. Ki je, mimogrede, je tudi pogosto prodajajo spomladi, ne sodijo. Torej, imel sem jih lani spomladi in kupil, posadili - in začel prehod na padec. Dig Dug (krši eno od pravil: da ne moti v prvih treh letih), in ni prostora, da dajo, da če je prostor za njih pomenilo, stavba je bila še vedno dogaja. In so preživeli zimo v moji kleti.

Video: Največji član sveta. Če ne moreš, ampak res želite, lahko. Kanal je napolnjena z video o spolni zhivotnyh.Razlichnye meri ..

Potonika ohrovt v lonec




Spomladi moje potonike začela dolgo naraščati, preden je zemlja odmrznjeni. Čeprav kleti je temno in hladno, se ne prepreči. Tako je v prahi zemljišča bilo nikjer ...
Na splošno, če je bilo potrebno obnove potonike spomladi, je zaželeno, da to storijo čim prej. Kasneje bo korneklubni izkopali, bolj travmatična za obrat bi postopek.
Včasih kopanje ločene dele grma, še posebej, če je korenika velika in razvejana. Priporočljivo je, da je delenki vsaj 2 - 3 brsti. To, seveda, je optimalna, vendar pa se mi je zgodilo in jih zelo malo delenki z enim kali. Ja, razvijajo več, vendar preživi. Torej, če nenadoma odlomil kos, mora biti zelo natančno, samo da posadimo in dobro poskrbel za to - s časom iz nje, bo tudi raste velik grm.

Video: Kako posaditi in skrb za jelko

potonika delenki

Na splošno, v zvezi s tehnologijo, spomladi sajenje potonike ni veliko drugačen od jeseni. Ker bo potonika na enem mestu še naprej raste za dolgo časa, boste morali skrbeti za njegovo prehrano. Na žalost sem kompost še ni pripravljena, zato se v vsaki sajenja luknjo je sem prispeval organska gnojila Gumi-pomlad, ki je namenjen le za spomladansko sajenje in gnojenje. Gnojilo je prekrita z zemljo, tako da ne gorijo korenine in nežno dal v jamo korneklubni.
Pomembno tukaj sta dve pasti. Najprej je optimalna globina sajenja šteje, da je taka, da so ledvice zakopane v zemlji na 5 cm težka in 7 cm na lahkih tleh. Če močno pokopati korenike, lahko potonika težko razviti in cvet. Če posajene preveč plitvo - trpijo zaradi mrzle zime.
Drugi razlog po sajenju biti zaprta, vendar pa je to treba storiti zelo previdno. V nobenem primeru ne potepta navzdol noge - tako lahko poškoduje ledvice. Nežno pritisnite tla okoli rastlin, nato pa dobro zaliti, in če umirila zemlja - spet poskočila.
Domneva se, da je potonike pomlad sejanje leto za tiste, presadijo v jeseni. Toda, ko boste morali na razmere sile, s tem, da je treba uskladiti. In z dobro nego (pravočasno zalivanje, oblačenje, pletje) brez težav s prilagodljivost spomladansko sajenje pion ne pride.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com