ProSadGuru.com

To lilija cveti!

Drugo prijetno presenečenje: nenavadno zgodaj cvetijo lilije. Parcela z žarnicami sem dobil, ko je okno še vedno prekrit s snegom. In ves sadilni material je že opazen z mikrobi, zato ga hranite v hladilniku, da se je zdelo, da me ni najboljša ideja. Posajene v posodah s cvetom tal ...

Azijska lilija Strawberry Vanilla (Lilium azijski dvojni Jagoda Vanilija)


Do takrat, ko je ogreti dovolj za ponovno naselitev na vrtu, skoraj vse lilije so bili v kali. Oba rastline, žal, padel eno in vse (še vedno ne morem razumeti, kaj je bilo vse isto: škodljivcev, ali pa preprosto niso imeli dovolj moči - nobene druge poškodbe ali vidne pomanjkljivosti na listi in stebla ne). Drugi pa še naprej uspešno pripraviti, da zacveti.
Torej drugi dan prvi cvetovi so vzcvetelo frotirja azijske lilije Strawberry Vanilla (Lilium azijski dvojni jagoda vanilija).

Azijske lilije cvetje Strawberry Vanilla (Lilium azijski dvojni Jagoda Vanilija)

Na eni steblih - desetih brstov, padec enega za drugim! Čudovit šopek)) In to kljub temu, da je sama rastlina majhna - 50 centimetrov v višino, ne več.
Raznolikost je eden izmed prvih (cvetijo v juniju), vendar nisem pričakoval, da prva lilija lansko poletje sem se cvet potonike! In ko že kaže, druge azijske brsti - Rdeča soba (Lilium azijski Red Twin)

Video: Lily cvet 8. marca

Lily Azijski Rdeča soba (Lilium azijski Red Twin)




Na žalost, njena lepa, sijoča ​​barva je težko posredovati v sliki. Ne glede na to, kako sem skočila okrog s fotoaparatom, poskuša najti najbolj uspešen svetlobo, je rezultat še vedno ne more natančno reprodukcijo vse nianse in odtenke.

Video: Tukaj je nekaj kupcev, nevarnost podcenjujejo in popusti

Azijski lilija cvet Rdeča soba (Lilium azijski Red Twin)

Zanimivo je, da ta hibridni nanaša tudi na število frotirja, če pa jagoda vanilija doubleness vidne na prvi pogled, Red Room (v vsakem primeru, je prvi odprt cvet), ta funkcija ni posebej eksponat. Vendar pa je v opisu sem prebral, da gre za dodatno vrsta vrtnic - nič več kot spremenjenih prašnikov! Tukaj je nekaj prav opazen. Izbira Miracle))
Ta lilija in višja (80 cm, verjetno), in cvetje v njen večji. Ampak sem jim všeč oba, in se veselim, ko se bo enako zavrnilo počitek ...

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com