ProSadGuru.com

Vetrnice - moja ljubezen ...

Na samem začetku svojega cvetličarstvo hobijev, sem videl sliko luksuznih svetle barve in obljubila sem, da raste isto! Kaj misliš, kakšne vetrnice všeč cvetličar novice? To je pravica, vetrnice coronaria (Anemone coronaria).

Anemone, ki rastejo na soncu

Video: Monamour: Moja ljubezen

Pred nakupom žarnice, sem brala o te vrste vse, kar sem lahko našel. Nisem ustavili zastrašujoče zgodbe izkušeni vrtnarji o muhavosti Anemone coronaria je. Nisem hotel semena - čakati dolgo za cvetenje! V poletnih mesecih, v strašni vročini, sem izkopal zemljo in dodal, da je pesek, dolomit moke in sejemo pepel - pripravlja prostor za jesensko sajenje. Nakup Anemone gomolje, je izgubil ves nadzor nad samim seboj, je želel kupiti vse, kar imate na polici. No, ni bilo enkrat nehal) pristala gomolje v jeseni, v začetku oktobra. Nikoli pred zimo ne zdi se mi tako dolgo! Takoj, ko pomlad prišla, in vetrnice kalitve pojavile v svetlobo, moje veselje ni poznala meja - to! In ko se je začetek cvetenja, nisem mogel ustaviti gledaš veliko svojega favorita, so lepe!

Anemone, ki rastejo v senci

Video: Sergey Lyubavin - Moja ljubezen

Pomlad, ki je bila leto prej, cvetenje se je začela 9. aprila in skoraj trajala do konca maja! Potem listi Uvelega in uvela v jesenskem cvetenju enkrat se je zgodilo, pa je veliko bolj skromna in število cvetov, in čas cvetenja. Bolezni in škodljivci v vetrnice, nisem opazil. V zimskem času nisem izkopljemo, celo skril ničesar. Občudoval sem za svoje žive Anemone 3 leta, nato pa ena ni lepa pomlad, da pač ne pridejo gor. Vymerzli verjetno ni druge razlage še nisem našel.

Takoj ko je preureditev ladjedelnic, ugotoviti, kje je prišlo do novih postelj, bom spet si dal Anemone coronaria. Ampak zdaj bom za ogrevanje svojo toplotni ščit za zimo, zato je verjetno prezimila!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com