ProSadGuru.com

Vse v življenju - na bolje!

Video: Vse v življenju je HD (1998) indijske kinematografije

Včasih tovornjakarjev, ali vaščani, so časi, ko je delo - veliko!

Anemone sejanje semen

Video: Naj rečemo - v sezoni: vse bolje. Sprostite od 30.06.2016


In ti vstati ob zori in oditi iz vrta z zahoda in delo ni zmanjšala. Grass - kot začaran, dokler ena ima en rob parcele je vypolesh spet narosla! Kdo cev zelenjava - da se zavedam, koliko časa in truda je potrebno! Kaj sem jaz? In poleg tega, da se pozornost osredotoča na vrtu, govorim o cvetja, zlasti že blede malo pozabljena. In to je tisto, kar je prišlo iz nje!

Ponavadi skušam le odrezati cvet stebla, rastline niso zaman preživel sile pri oblikovanju semen in za dobro urejene videz cvet posteljo. Razen v primerih, ko so semena sem potrebujejo. In ta čas, vesel, da je vsakdanje skrbi ni mi dal časa, da bi prekinil cvet stebla v vetrnice gozd! Nikoli nisem videl njen seje svoje seme in je bil dobesedno očarala s temi prozornimi oblaki. Nisem jih zmanjšati, čeprav sejejo, da je tako lepa!

Video: Neverjetno motivacija - lahko vse, kar je treba spremeniti na bolje !!!!

Samos vetrnice gozd


Zdaj moja jutranja kava pijem ob zori v jas lesenih vetrnic, občudovali bežen čar njenih dolgih puhasto oblačilih, ki plujejo in se uvrščajo ob najmanjšem dih zraka. Od časa do časa se seme z parashyutikom ločen od svojih tovarišev in svetlo puh, žarečih v jutranji svetlobi, gre iskati svoje mesto pod soncem ...

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com