ProSadGuru.com

Dišeči grmišča belih lilij

Video: Kako za rast atsidanteru - dišeče meček. spletna stran "vrt svet"

Ta sorta raste lilije me tako dolgo, da se mi zdi, da je težko natančno reči, koliko let!

Dišeči grmišča belih lilij

video posnetki: "Kot rože dišeče" - Alexander Malinin ("moja duša ..."2009) / Alexandr Malinin

Verjemi mi, ne vem, zakaj so tako dragi, da me: cvetovi so majhni, 4-6 cm, vonj sladek, subtilno in višina peclja, ne more pohvaliti - največ 60 cm, vendar je v njih poseben čar, nekaj. plemenito skromnost in preprostost, ki ne dovoli mi, da se jim s sosedi ali prijatelji žarnice)))

Bloom skupaj, vsak cvet živi od 4 do 7 dni, odvisno od vremena, če je kul - cvetijo dlje, če je vroče - utripati prijazno kup nekaj dni.

Video: Bela grah. Lily in Nicholas Amarfy Korshilov

Zelo redko uporabljajo lilija za rezano cvetje - prenehanje intenziven vonj, in cvet posteljo ne želijo gole! In za Kuban junij gredicami - to je pro preživetje v ekstremnih pogojih!

Cvetja pri nas sedaj prijeten za oko: vetrnic, petunije, Mattioli (in celo takrat, ponoči), violo, Rudbeckia, Portulaca, rose in Alyssum. Oh, skoraj sem pozabil na daylilies! Kako pomagajo mi zdaj, ko je večina cvetov že oblikovana semena (grmovnice - ne štejejo!).

Video: Shopping za kataloško številko 9 Faberlik

Ampak daylilies - v drugem času, v posebna tema)))

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com