ProSadGuru.com

Lily lepe rože !!!

Rože rastejo za dolgo časa, v vsak cvet postavlja svoje srce in ljubezen. Imam veliko sort, tako na vrtu in v hiši. Danes želim, da ti povem, kako pravilno skrbeti za zelo lepo, po mojem mnenju, lilija rože. Gojenje teh rož nimajo ni tako zapleteno, morate vedeti nekaj pomembnih stvari, in ste na mestu take lepote cvet, kot so cvetovi me zdaj.

- Izberite vedno zelo sončno in dobro ogrevan prostor na vaši strani. Bodite prepričani, da plodna tla, če je to potrebno, boste morali dodati kompost.

- Ne smemo pozabiti, da pozimi na tem področju je bilo veliko snega, in izvirska voda ne zastaja na njem, kot lilije ne marajo in žarnice lahko umre.

Video: ZA VAS! Wonderful lilija rože!

- Če ste posadili prvo leto, od teh rož doma, poglej kako bodo rastejo, in to je tisto, kar največji cvetje in močna stebla ne. Če je vse tako posajene na pravem mestu in zahtevajo najmanj skrbi.

- Bodite prepričani, da bi vrgel lilija drog Maxim, preden se pojavijo poganjki na površini tal in v sredini septembra. To jih bo varoval pred gnilobe in glivičnih bolezni in sanacijo zemlje.

Video: Oživljanje Lilije in Serpentine "invazije" Kefalonija / 2009 /

- Ne, če ne prestregla lilija za šopek popolnoma. Bodite prepričani, da pustite nekaj del debla, bo to pomagalo lilije za naslednje leto več luxuriantly cvetenja.

- pokrivajo me, če je vaša stran malo snega in mrzla zima vedno potrebujejo dodatno, saj je dobro posušeno, listi in polietilenska folija, da je dovolj, ne glede na to, kaj so bili zamrznjeni.

Video: Lily obseg kmetijskih tehnik in MPEG2 ARHIV PAL

To je vse, kar je vedel, in ni težko doseči. Kaj bi to čudovito lepoto cvetov z veseljem vam cvetijo in njihov vonj.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com