ProSadGuru.com

Narcissus polna razcvetela, vendar ni zadovoljen

To je še en lep iz frotirja nakup jesen žarnice v vrtni center. Predvsem pridobitev, sem mislil, narcise, ki krona roza, v vasi imamo te nihče videl, in slika je slika.

Narcissus polna

Nisem imel te pred in res všeč, da mislim, da sem imel srečo, samo po naključju uspelo kupiti tako nenavadno raznolikost. Z nestrpnostjo sem čakal na prvi cvet cvet! Ali ni to za lase brsti segrejemo na čim prej razkriti) Ko se odpre, razočaranje ni končala ... Ni najmanjši namig roza. Da, lahko vidite sami barvo mojega foto daffodil na širino za las enaka kot v resnici. No, kje je roza?! Cvet, seveda pa je še vedno lepa, ampak v srcu je ostal grenak razočaranje - ne, da sem čakala tako težko!
Zdaj pa poglej kakšne barve so prikazani na embalaži z žarnicami!

pakiranje narcis

Ne osiromaši dejstvo, da je denar porabljen za žarnice, ampak če sem iskren, če bi vedel, da je rožnata barva v cvetu ne bodo videli, jih ne bi potrebovali, je nemogoče zbrati vse privlačne cvetke v svojem vrtu.

Zdaj pa v mislih: da se mi pod krinko polna prodal drugo vrsto narcis, ali pa še ni vedel, kaj se je dejansko videti kot rožnate barve?

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com