ProSadGuru.com

Maki - "ognjeni" pozdrav na vrtu

Danes sem videl na vrtu mak in se spomnil starega pogovor z soseda mamo:

- To je tisto, kar imate je svetel cveti?
- Maki.
- Se ne bojiš?
- Kaj?
- odvisniki koli zalezut
(...)

Seveda, ne bodo odvisniki vzpon. Tudi odvisniki vedo, da je to Poppy - vrt. Očitno, samo naš sosed ni vedel)).
Mi mak cvet ponavadi z potonike. Zdaj, kaj je lepo razcvetela:

mak

Ko sem prvič prebral "The Scarlet Jadra" Green, sem si mislil, kajne, so jadra samo barva maka. Povej dejstvo, hladen odtenek rdeče?)
Mimogrede, kot otrok smo jedli semena maka. V ustih so nekoliko drugačni od običajnih makom, ampak tudi okusna. Niso tako flavorful, nekako všeč ...

maki

Mak raste v divjini. Še več, ne pa vseh vrst maka nekaj narkotične lastnosti. Vrtni mak - v resnici redko. Ampak še vedno, mislim, po nabavi nekaj semen te rastline, ali opazil Samoseiko na vrtu, je dobra ideja, da se prepričajte, da ne opija)). Ker imamo pridelek maka je prepovedano kazensko pravo!))
Si lahko predstavljate? Posadili rože in sedel na njej za 2 leti ... Na splošno velja, bodite previdni z maka, prijatelji)).
Karkoli že je, za mene je to cvet - simbol "zelenih" besedila in planinskih travnikih, kjer so polja so "divja" ni ogenj in plameni. In nič, da nikoli nisem bil v gorah)). Tako kot sanje. Mak pod oknom - kot opomnik, da je svet neskončno popoln v svoji izvirni obliki ...

maki


Ali raste mak v vašem dvorišču? =)


Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com