ProSadGuru.com

Mak na terenu - kako lepo!

Resnično, nikoli nisem videl tako lepoto, čeprav živim vse življenje na podeželju!

divji mak

Video: Lepa divje cvetje, marjetice mak, sivke. Najbolj neverjetno lepe divje rože


To je tisto, kar smo šli s prijatelji v bližnji okolici na ribolovnem potovanju, in na poti videli čudež! Celotna prikolica 5 avtomobilov ustavil naenkrat, kot da bi na iztočnico, vozniki in potniki razlilo ven na cesto, sopel in zastokal, občudovali čudež narave! Dan je bil oblačno, nebo je oblačno, tako da rože poglej izpadov svetlo rdeče pike na zeleno. In nenadoma, v majhnem lumen sonca pojavil med oblaki. Kako je sijalo sveti sijaj, žarki zasvetil v njegovih škrlatno cvetnih listov maka !!!

Polja polivati ​​z maka

Video: Akvarel - sestavi rože na terenu Poppies (preprost primer za začetnike)

Vsakdo zamrznila, verjemite mi, tudi otroci so bili utišani samo stal in gledal ... Ampak ne za dolgo) Nato so želeli zbrati šopek maka, vendar jim ni bilo dovoljeno. Ne eni strani je bilo postavljeno, da krši takšno lepoto)

Jaz, kot vedno, je fotoaparat, tako da sem odpeljal brez ustavljanja. Te preproste rože, ampak čar! V goščavi cvetja, nisem šel, ampak tudi od daleč bi lahko videli veliko število cvetnih brstov se pripravlja le zavrniti!

Video: Posnetek lepa polja z maka

Zanimivo bi bilo pogledati na obračun cvetenja maka iz višine mora biti zelo lepa, saj obstaja več sto tisoč njih!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com