ProSadGuru.com

Nenavadno Morning Glory

Video: Lepa #flowers. Spray rose

Še naprej bom pel hvalnice okrasnih rastlin z nenavadno listje. Zdaj, moj naslednji nakup - Morning Glory s temno listje.

Moja nenavadna Morning Glory

Glede na osvetlitev, je lahko rjav, vijolična ali skoraj črno! Zasajene v spomladi, tako da ni imel časa, da pokaže vso svojo moč, in res je močna rastlina!

Rastline v provinci, kjer nakup? To je pravica, na vaški trg. Zato je ime sorte, žal mi je, ne morem povedati.

Zmeden priporočilo prodajalca Ipomoea posajene v senci, kolikor vem, dekorativne barve listje v senci, ne morejo v celoti izraziti svoje lastnosti. Vendar pa je pristala v senci, kdo ve ...

Toda dvomi še naprej muči! Ko neradi jutranjem slavo vzpenja navzgor, po mojem mnenju, da je bolj kot ampelnye kot Convolvulaceae. Escape dolžini približno 3 metre, in vezalke prtljažnik gorskem pepela, ki odraste, da ne želite biti lastnik, moraš ročno pomagati.

Video: Argiroderma

In še ena stvar: ni brsti ali cvetovi! Verjetno je prodajalec naredil napako, ga morate postaviti na soncu. Naslednje leto, se prepričajte, to'll ga spustite na sončni lokaciji, zagotovo videli, kako cveti. Zelo zanimivo!

Mogoče kdo od članov našega kluba raste ta Ipomoea, izmenjavo izkušenj, biti hvaležen, ne samo jaz, ampak tudi vse ljubitelje Morning Glory!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com