ProSadGuru.com

Nočni cvetenja slak

Video: # 318.nochnoe cvetoče kaktus

Imamo hladno ponoči zmrzali. Popoldne tudi v poletni vročini, vendar mrzel veter, jeseni. Zamrznjene in rudnik planinec, ni preživela zmrzali liste glicinija, zakrili in opal listje Parthenocissus (Žal mi je, da ne bo mogel v tem letu, da uživajo svoje pisane jesenske liste).

12:00 ponoči - in Morning Glory cvetovi!

Video: Luntik - 432 serija. redki cvetenja

Ipomoea, ki je odraščala na prostem, je bilo ubitih tudi. Toda preživela tiste, ki sem zasajene pod zaprt prostor. Seveda, so stene niso narejeni iz polikarbonata bo toplo v hladnem, ampak iz prve zmrzali jutranje slave so shranjene. In to je tisto, kar sem opazil: da je postal cvet ponoči! Namesto - štiriindvajset ur na dan. Vstanem zjutraj - ona se je razcvetela, grem v posteljo - njeni zvonovi so še vedno odprta! Nisem velik strokovnjak na Morning Glory, ampak vem - poletni ona sama ni vodila. Rože cvetijo ob zori in za večerjo je že zaprta. Odločanje pogledati v zadevi, ki se nahajajo na spletni strani gradiva, v katerem jutro slavo pravi strokovnjak, ne ljubimec. Torej tam! To mora cvetijo šele okoli poldneva. Ampak moj odmori vsa pravila) kažejo, da je zaradi hladno snap, Puzavac poskuša čim prej uspešna in da imajo čas, da kravato semena.

Kaj mislite - zakaj jesensko jutro slavo cveti ponoči?

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com