ProSadGuru.com

Nova tovarna v mojem vrtu: Dicentra formosa Aurora

Video: Amerika je raj na zemlji MY FLORIDA svetlimi cvetovi

Mislim, da ne bom izvirna, ko sem rekel, da mi je všeč ta cvet nenavadno! In vse to ljubezen ne zgodi veliko), zato je bila ta pomlad kupili 3 nove sorte Dicentra, vse s cvetovi različnih barv in oblik.

Dicentra formosa


Ena brcnil vedro, tudi brez pojavljajo od tal po sajenju. Razumem, da je upanje ni kaj, ampak vztraja zaliti kraj, kjer je pristal. Zdi se, da je upanje za čudež), drugi tudi ne rečemo, da je bila dobro sprejeta, vendar obstajata dve listi, tretja je zdelo, da pobegniti. Zelo močna je bila Dicentra formosa razred imenovano Aurora (Dicentra formosa Aurora).

I, seveda, zadovoljen in da sta preživela, ampak jaz še vedno mislim - zakaj je umrl? Vse so bile posajene v enem dnevu, v enakih pogojih. Vedoč, da Dicentra ne prenašajo stoječe vode, sem izkopal precej globoko jamo, na dnu drenaže izdelana iz kamenčkov. Polnila uporabimo zemljo za: črna zemlja, pesek in zemlja pripravljena za rože (1: 1: 1). Pomlad letos je bila bogata s padavinami, tako da izsuši popolnoma odpraviti. Ne vem, kaj naj si mislim.

Video: Kako Paint Pony Princess Cadence alicorn

Mislim, da so bili sadilni material v trgovini shranjena nepravilno tam, ki nadzira temperaturo in vlažnost? so potrebne številne rastline in vsi različni pogoji, kot so vsi v enem trgovanja nadstropju. Čeprav so njegove napake tudi ni izključil, morda ne velja za nekaj pomembnega? Pridelovalci Dicentra, povejte mi, kaj je razlog za delni neuspeh?

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com