ProSadGuru.com

Razcvetela moje narcise, pridi glej!

Video: Cvetje v mojem vrtu. slide show

Moja zgodba se vleče te barve, kot mnogi, je začel z eno samo bush najlažjih narcis, ki mi je dal soseda.

Narcise, kot tudi vse spomladanske cvetlice so, vedno mi je všeč, vendar niso pritegnili veliko pozornosti. Verjetno zato, ker ne gojimo z lastnimi rokami. Toda, ko se je razcvetela pod mojim oknom, nisem naveličal, da jih občudujejo! In tako se je začelo, "bolezen" ... izbrali novo vrsto, veliko napora sem se vzdržijo željo, da bi kupili vse, da se človeka.

Mislim, da moji občutki jasno, da vas nihče ne moram obdržati zase v rokah nakupa novih naprav. Do sedaj, ki je omejena na te lepote, ne vem, kaj se bo zgodilo ... Že obstaja več kot 12.000 sort in vsako leto je vse novo. Kaj preizkus moči za ljubitelje narcis!

Tubular Mount kapuco

Flower preprosto ogromen! Ko je razcvetela le, da je 11 cm., In do konca cvetenja (glej že nasveti izsušijo cvetni listi), povečal na 15cm! Višina približno 30 cm., Močna stebla, ne spada pod težo cveta.

Video: Michael Shufutinski - NAJBOLJŠE pesmi / Michael Shufutinski BEST PESMI

Tatstsetovidny pisanec

In to - ravno nasprotno, z drobnimi popki. Nizka grm 20-25 cm., Ni več. To je zelo hitro raste in se oblikuje slikovito skupino.

Terry Dick Wilden

Velik, do 12 cm. V premeru. Če boste posadili te sorte, samo zaloge na podporah za rože. Ko sem kupil, sem prebral na paket, ki ga želite kustoderzhatel ker bush "razpada". Ne ravno. To ne morejo vzdržati resnost cvet stebla in odmori. Torej, to lepoto potrebuje posebno podporo za vsak cvet.

Video: vzcvetelo Amarillis DOMA

terry Obdam

To trdno stoji na svojih nogah, ni potrebna podpora!

Video: Vick Tsyganov, film: "Pridi v mojo hišo". 2.011




terry Tahiti

terry Unique

Petit för

Rekurvus

Split-krona Articoli

Split-krona kasata

cevni Ara

Upajmo, sprehod skozi vrt in moje narcise vam je všeč.


Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com