ProSadGuru.com

Modest melkotsvetkovye krizanteme

To jesen, zahvaljujoč prizadevanjem Ljudmila Uleyskiy, imamo veliko občudovali čudovite cvetoče krizanteme za Nikitsky botaničnega vrta. Veš, tudi kot nekaj, kar neprijetno napisati post o svojih skromnih barvah. Vendar pa so se junaško raste na vrtu blizu apartmaja v mestu in to je pravi okras. Na žalost ne vem imena sort, vse od teh iztovarjanja - rezultat izmenjave med rastlinami, ki živijo v bližini pridelovalcev navdušence)

Melkotsvetkovye krizanteme

Tukaj so te lepe lepote sprva bela. Potem cvetni listi postopoma pridobi rožnat odtenek. Starejši cvet, temnejša roza barve.

Melkotsvetkovaya krizanteme

In tu je še en "cvet kameleon": ko cveti - rumena, kmalu postane preveč rožnato "blush".


Melkotsvetkovaya hrazantema

In ta sorta ni dovolj močna cvet stebla. Ko cveti v različnih barvah, pod njihovo težo, padejo na tla.

Melkotsvetkovaya hrazantema

Cvetovi te sorte so preproste, a zelo lepa barva.

Melkotsvetkovaya hrazantema

Pojav te rože na moji gredici sem bil zelo zadovoljen. Za naše vasi krizantemo s svetlo rdeče - ni pogost pojav!

Melkotsvetkovaya hrazantema

Čiste bele krizanteme cap izgleda precej dobro, v skupini)

Melkotsvetkovaya hrazantema

Še posebej mi je všeč nizko stopnjo: ne vložijo, kompakten videz in lokacij malih postelj.

Melkotsvetkovaya hrazantema

V tej fotografiji - eno izmed postelj okrožnih policije. Pogosto sem šel tu in vedno sem se spraševal: koliko barv hkrati, da se raztopi v grm (v ospredju)?

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com