ProSadGuru.com

Salvation narcise iz a ujetništvu vode

Noč ... Morda je moj najljubši čas dneva. Sem sedel za računalnikom, okno se odpre na ulici, tako da je dan seje plitvo, ne izvira dež. Slišim šelestenje listja kapljic, glasno flop iz strehe v sodih in vedra. Zdaj sem vesela, dež, in nazadnje, me je pripeljala do obupa. In vse zato, ker da je utonil moje narcise. Moja krivda.

To se je zgodilo zato, ker sem pozabil, kako pomembna razlika med obema pojmoma - vedeti in storiti. Vsi vemo, da je, preden bi morala sajenje treba skrbno izbrati mesto. Bo upoštevati več dejavnikov: svetlobe, sestave tal

, bližina drugih rastlin. In vendar - je raven podtalnice. Tu se začne svojo opozorilno zgodbo. 

Narcise v vodi

Konec koncev, sem vedel, sem vedel, da je na mojem območju miza voda blizu! Kolikokrat po velikodušnih poletnih deževja v nižinah vode ni šlo dlje kot en dan. Ja, in včasih v spomladanskem jezeru je bila ustanovljena. Verjetno, da je "včasih", in celo brezplačno zemljišče akutno pomanjkanje doma in igral trikov na mene. se tolažil, da resno poplave že dolgo ni zgodilo (in upa na dobro znano, morda), sem ignoriral previdno in postopoma trajnic poseljeno nižinski območje vrta. Konec koncev, je žal, da pusti prazen skoraj tretjino vrtna zemlja!

Narcise skoraj izginila pod vodo

Da je plačal letos za kratek spomin. Po obilnem deževju v eni noči moj vrt spremenil v jezero. Prvi dan ni bil v skrbeh, čaka se voda več. In bi dež, kot sreče seje in seje. Lake vedno širši, vedno globlje postane. In vremenska napoved za prihodnje dni, razočaranje. Žalujejo, se strinjam, da je moje narcise umre, in z njimi, in c od sadnih dreves in grmovnic. Sem se odločil za zdravljenje stanja kot življenjsko lekcijo, in sem še vedno moral storiti?

Ampak to ne bo sedel nazaj smo se ustavili, da obiščete mojo sestro. Jasno je, da drevesa in grmovje, si ne more pomagati, ampak narcise javnost iz ujetništva vode je v našem dosegu. Sam, morda niso odločili o tem, vendar s podporo skupine v uspešnem izidu dogodkov imel nobenega dvoma. Ne pozabite, Nekrasov, zgodbo o ded MAZ in zajci? Takoj smo se spomnil. Ne samo, da je - skoraj natančno reproducira)

Oh, in to je težko, saj smo imeli! Šepati s črno zemljo - to močvirje: on ne v nogo, da je težko potegniti obdržati ravnotežje - preveč. Sem moral vleči dva plošče - za njega in se preselil. Voda od prvih korakov dviguje, tako da ni jasno, kam stopiti. Mislil sem, da bodo narcise enostavno izvleči iz tal, preprosto s potegom listov. Seveda ne! Komaj dvignite svoje vilami, in še to samo z velikimi težavami. Na spolzkem nestabilno krovu stoj niso zelo udobno, in res kopanje ...

Video: Dog Rescue iz vode ujetništva




shranil narcis

Po operaciji pol ure pod imenom oznako "Baba Mazaihi in narcise" uspe) Vse 54 žarnice so bili uspešno izterjati iz vode in presajenih na višje mesto. Sajenje v zemljo preveč mokra viskozna je imel, da ni!

Video: Cartoon otroci OKTONAVTY. alge gozdovi rešitev

In tako sem bil žalosten in žal narcise - besede ne morejo izraziti: zaradi moje malomarnosti, se skoraj zadušil v vodi, nato pa izpostavimo presaditev v najbolj neprimernem trenutku ... Cvetovi so še v kali, ampak imam jih odreže, da rastline lažje preživetje padle njihov delež poskusov.

Naslednji dan so bili v vazi zavrnilo. Ni sreča v nesreči - Nikoli ne bi odrezal toliko rož za šopek.

Za vase brsti vzcvetelo

Dan je bil kul in vetrovno, vendar je bilo zelo vroče! Brisanje znoj s čela, ki je videti na njegovo sestro umazanija, sem mislil, da je zdaj, potem zagotovo na tem mestu ne bodo posajene trajnice.

Video: reševanje Shnivy iz ledu zapora. Ali pa, kako Oise Chevrolet Niva potegnil

Pri izbiri kraja za trajnic, mislim mojih zmot, vam lahko pomaga, da ne bo storila tako napako. In potem toplo pomlad noč, poslušanje mehki šumenju blestel skozi okno, vam bo udobno in tiho - kot jaz sedaj)

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com