ProSadGuru.com

Cvetovi narcis rip van Winkle

Video: Rip Van Winkle - CONTOS de Fadas (Dublado e Completo)

Končno se je začela cveteti Nove sorte narcis, eden izmed prvih, izkazalo, da je steklega nekako Rip van Winkle.

Narcissus Rip van Winkle

Video: Witch - Rip Van Winkle


Presenetljivo je, da vse žarnice ujemajo določeno razred in cvetje videti točno tako, kot na embalaži. Vendar pa sem odraščal izkazalo, da je 3-4 cm višji, kot je bilo obljubljeno s strani proizvajalca (20 cm). Kljub temu, da so vodje cvetja precej težka, cvetni peclji odločno ohrani njihovo težo. Na fotografiji, nekateri ukrivljen, vendar je zaradi dežja, če otresti kapljic s cvetnimi listi odpravljene skoraj takoj. Sem nekako mi je bilo všeč, rad bi dal to na alpskem hribu. In vendar, Rip van Winkle ima izjemne lastnosti: nezahteven za tla, žarnice veliko zimo na prostem, tudi v sredini voznega pasu Rusija, bolezni in škodljivci skoraj nobene škode.

Zanimivo je, da je sorta poimenovana po junaku romana Washington Irving - Rip Van Winkle. roman junak pobegnil iz težav na nenavaden način: padel v globok spanec, ki je trajal 20 let. Ko se je zbudil, so njegove težave rešiti na naraven način, vendar pa je bil star, vsi poznamo mrtvih. Rip Van Winkle je postal simbol moškega iz preteklosti zaman, da preživijo svoje življenje. Takšni so znake preteklega cvet na moji flowerbed)

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com