ProSadGuru.com

Goutweed - kaj več: škode ali koristi?

Goutweed - rastlina je res neverjetno! Nekateri ga dal in skrbno pazil nanj, drugi - so v vojni z goutweed do 7. znoja)).

goutweed

Video: HR&Poslovno. Od visokega več škode kot koristi

Dejstvo je, zemlja starejši - plevel, ki raste divje od koderkoli. To zelo dobro uspeva, saj, kot so koprive, hitro tvori obsežen koreninski sistem, s čimer nadomešča ne le uporabne rastline, ampak tudi druge plevel.

goutweed

Vendar pa ne hitite krivi tisti, ki namerno rastejo goutweed. Ta rastlina se uporablja v medicini in kuhanje. Mama pravi, da kuhano enkrat juho iz goutweed. Nekatere solate so cut, pre-namakate v slani vodi. Žal, ne spomnim se njenega okusa. Poskusi, nato pa svoje vtise.

goutweed

Še posebej pa so okrasne sorte goutweed. Oni niso tako visoke - nekje do 20 cm v višino - in listi so lepe. Za mene kot idealno rastlin goutweed na praznih mestih, da ne dovoli drugim - neuporaben - plevel, pomete vso vrt)).

Zdaj je vprašanje, je naravno: kako posaditi?

goutweed

sajenje goutweed

Torej, najboljša možnost - pristanek goutweed kosov korenike. Preprosto razdeliti korenine na koščke in posadili. Goutweed nepretenciozno, tako da ne glede na to, kje v svoji tovarni. Mimogrede, tudi v senci, da je zelo udobna. Toda, kako to storiti, da se to ne gojijo okoli vrta?

goutweed

Mnogi svetujemo, da kopati v zmogljivosti tal: železo ali plastike. Na dnu vrtine mora biti. In, jih napolnimo z zemljo, rastline goutweed. Drugi splošni obseg kopa skrilavca ali železa listov. Včasih pomaga zajeziti). Glavna stvar, ki so šli v zemljo več kot 20 cm.

Druga stvar -: čas prekiniti cvet stebla. To je zato, ker so ti dežniki pojavljajo semena, podobno komarčka.

cvetje goutweed

Moramo jih iztrgati, preden so zreli in fly "kolonizirali" sosednja območja)). Ampak ti imajo goutweed liste, mimogrede:

zapusti goutweed

Video: Ekstra deviško oljčno olje. Prednosti in škoduje oljčnega olja. [Galina Grossmann]




Če se kdo zanima: jesti in stebla in listi.

Bolj sem hotel povedati. Z se goutweed lahko zelo učinkovito borili, lije v majhni globeli stebla herbicidov ali drugih posebnih sredstev ... In če hočeš "cut" veliko goutweed, bo škropljenje pomaga pri teh pripravah.

Nega goutweed

Ni vam treba skrbeti. Jaz sem iz hiše raste - in nič)). Edini namen dekoracijo, dobro, da so poganjki vedno sveže (če ga jeste), je občasno priporočljivo kositi travo. Pogosto se to ne svetuje, da kosite, da rastline niso oslabljena.

sorte goutweed

Okrasne sorte niso tako veliko, najbolj priljubljen pester goutweed...

pester goutweed

To ni tako agresiven kot običajno. Poleg tega, in zelo lepo - lahko okrasite cvetličnimi ..
Prav tako izgleda in raznolikost royadgapa Uapedasht:

gojenje goutweed

Juha iz goutweed:

juha iz goutweed

Nekateri podjetni ljudje so celo prodajajo posušene goutweed. Ne verjamem, da je bila v veliko povpraševanje ... Ko smo postali odtujeni od trave-prehranjevanja. Medtem ko je juha z istimi koprivami v moji družini vsako pomlad čakamo z veliko nestrpnostjo.

Video: Športna prehrana škodo ali korist

tla starejši

Prijatelji delijo: ki rastejo goutweed namensko in ki se bori) Na kakšen način), ki od svojega kuharja ali pa zdravljenje ???

Slišal goutweed - odlično sredstvo za zdravljenje protina ... Ni čudno, da je angleški klic trava škofje, ki jih debelost in sedeči življenjski slog so pogosto trpeli zaradi protina)).

Torej, kar je še vedno več: škoda ali dobra ??

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com