ProSadGuru.com

Rožnate vrtnice in ne le

Video: Rožnate vrtnice in ne le ljubiteljski vrtnar Tamara Mechin 17. julij 2014

Dragi pridelovalci. Točno pol leta, sem postal redni obiskovalec te strani. Praznujte z mano to malo obletnico in biti vesel, ko sem povečal na skrb za sobne rastline v tem času, ali pa zato, ker me kritiziraj za mnoge dolgo časa, da raste. V teh nekaj mesecih, je moje stanovanje izrazito obrnil zeleno. Moja pot svečanosti s svojo malo hčerko viteevato kroženje okoli cvetličarne, cvet streho svojih potovanjih počasi na stran, toliko bolj sem videl sliniti novost na števec.

Začnimo praznuje z vrtnicami. Kupil sem ga, vendar poludohly cvetoče 25. februar je bila malo potsvela po presaditvi die rezanje 2 (očitno sem poškodoval korenine), preostali 2 je znižal, in pusti na okensko polico, v 4 tednih sem videl to BUSH 6 popkov. Me je presenetila hitrost in, seveda, zadovoljen. Odpirajo naenkrat, ne pa kot v nizozemščini, vse naenkrat, ampak to ne spremeni svoje vrednosti do mene. Ampak čudna stvar, ki se je spremenil svojo barvo. Tukaj je vrtnica sem kupil:

Toda to je zdaj je cvetel. Bilo je Mauve in zdaj roza in pastelne. Mogoče je nekaj element v sledovih manjka ???

Video: vrtnice, in ne le

Še vedno precej čudežno začel v praksi moj seznam želja od želja-Lista. V zadnjem času pridobil 2 vejice Curly (ne vem, kako se pravilno imenuje) in enostavno

Odraščanje ni slab, vendar je bolj poreden Curly ali kaj podobnega, ni zadovoljen z nečim. Najprej je izdal par Waijem usushil njih, lahko pa se po presaditvi, ker potem liste začela ponovno pojavi, ne pa tudi hitrost je tako, kot da je preprosto.




In moja glavna pridobitev me je precej prehitel po naključju (želja je bila zelo močno) grint Rowley. Pot pa ni veliko, to ni na rast rastlin lončkih))) na ukrajinskem forumih pišejo, da gre za isto običajna stvar je bila v hiši, v času Sovjetske zveze, kot tudi geranije, vendar se zdi, v Ukrajini. Sem ob teh pramenov biseri, nobena od vaših prijateljev, niso izpolnjeni.

Sočna rastlina iz družine Asteraceae. Cvetoče majhne bele cvetove podobne mohrovye astere ali deflorate regrat. Preostali del realnega sočna: pri presajanju kos prišel off, tako da so korenine po 2 dneh prazna)) In na splošno, veliko zračnih korenin, korenine enostavno. Strupeno. V zimskem času, zalivanje je zelo blag poletni kot sušenje. Presaditi v zemljo za kaktus.

P. S. Dekleta, pokažejo še prezgodaj, ampak ne morem si pomagati. 7. marec kupil kala gomolj, in včeraj videl konico. Srečno ..... Najlepša hvala ljubimca, ko cvetijo the - cvet klic imenom Masha !!!!In tukaj je popek roza kale:

Video: Vrtnarstvo. Pritlehna vrtnice

Hvala vsem, ki berejo)))

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com