ProSadGuru.com

Pomlad cvetlični vrt

hijacinte

Video: Spring cvetlični vrt tulipanov v cvet - narcise zbledi

Pomlad narava izžareva poseben, svež čar. Zrak je jasen in klic, in celo sončna svetloba bolj pregledno in prožno. Mi pospeši občudovali cvetje, polnjenje naše pomlad cvetlični vrt.

Pomlad je dobra in hitra sprememba. Tu so le prebili zamrznjenih tal na snežno belo kapljic Galanthus, Scilla in zlato glavo erantisov, in teden dni kasneje je žogo že odločilo, prodajna mesta Pushkin, trobentice in hionodoksov hepatica. Še en teden opravil, in novo spremembo: v zboru prišel zgodaj hijacinte, tulipani in narcise, pridejo zamenjati poznih sort tulipanov s široko paleto barv.

Pomlad je zorenja in njegov konec vseh pometanje pene izgredov cvetenju sliv, jabolk in češenj. Kot pravilo, spomladi cvetje "vrgel" tu in tam na mestu, in uspevajo posamezne točke, ne predstavlja celotne sestave. Strinjam se, da ni preveč privlačna. Edini primeren način -, da jih zbere v eno-te sezone parter.

Toda od ustanovitve spomladi območju do ephemeroids, tj rastline, katerih antena del umre off v poletnih mesecih, je problem praznih sedežev. Je priporočljivo zgodnje spomladanske čebulice posadili dolge, ozke jeziki med rastline z velikimi listi, ki so nato zaprti na golo zemljo, in skrbeti za cvetličnem vrtu v aprilu To bo veliko bolj priročno. Tulipani lahko knock Me-revnimi, gostitelji, Heuchera, dan-lilija, Cerastium tomentosum, ognjiča in mačehe.

Video: Spring gredica. 1. del




da pomlad cvetlični vrt Bilo je "nasičene" rastline v septembru stroški zasajene bolj gosto, kot smo navajeni, lahko čebulice dati tla, kot krokusov na narcis.

trebušasta Kultura je mogoče zanesljivo zaščiteni pred vodo podgan in drugih glodalcev, če sedež njihovih v plastičnih vsebnikih. Za žarnice ne gnilobe, mora biti luknja za odcedite. Pristanek v tem primeru kompaktno, tako da žarnice, ko kopanje ni izgubljen, da se pogosto zgodi, če so posajene enega po enega.

Video: Pomlad v mojem tsvetnike.wmv

Poleg tega je mogoče, pred cvetenjem posodo žarnic se preselil v katero koli drugo mesto v vrtu. Po cvetenju košare žarnice postavljena v suhem in dobro prezračevanem prostoru, in jeseni spet obori.

Po spomladi cvetoče čebulice se pripravljajo na cvetočih šarenic, Aquilegia, nekatere sorte daylily.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com