ProSadGuru.com

Bonsai živi kip

Video: Living skulpture iz papirja

Bonsai živi kipMoj bonsaj umirjena harmonijo, ravnovesje in eleganco. Bonsai kultura prilagodi filozofsko razpoloženi, da bi našli skupni jezik z naravo - to je treba nenehno spremljati obnašanje drevesa, da se naučijo razumeti njihove potrebe in skrivnosti.

Pred tremi leti sem začel zbirati in se že srečala z dvema ducata rastlin, ki rastejo v bonsaj tehnike. Na žalost, v mestnem apartmajsko naselje, da jim zagotovijo potrebne pogoje, tako da je bilo tudi napak.

Video: Življenje kiparstvo kitajski oblikovalec osvojiti svet (novice)

Na primer, akacijev in serissa živel le dva meseca, kljub vsem triki in japonski Kabina, enkrat neuspešno presajenega postopoma izpuhtela, ostaja ... lep kos pohištva. Dobro se počutijo bolj krepko vrste - portulakariya afriške, kitajski brest in moj ponos - Carmona. Različnih oblik in zelo drobnoplodni fige nekapriznyh več kot 5 kopij.

Bonsai sem ga dal na južni okno senčenje balkonov in drevesa. Pomlad zapečatena s steklenimi tissue papirja rastlin postopoma navaditi na soncu. Sem poškropiti vsak dan s filtrirano vodo. Tudi v hladnem obdobju je vlažnost v prostoru nižja od 40%.

Video: Anapa. Gorky Street, center. Življenje kiparstvo na poletnem odru. 2016/06/18

Poleg tega pomaga pri prilagajanju na nove obrate in izboljšati zdravstveno stanje od starodobnikov jih dajejo na otoku v ponev z vodo. Zima bonsaj dosvechivayu podnevi fluorescentno. Ko zračenje dno plošče za pritrditev vezan na hladen zrak ne vstopi v obrat.

V poletnih mesecih v topli, zbiranje vreme nesyruyu stojim na balkonu, ampak jaz bi rastline nazaj, ko je nevarnost dežja. Konec koncev, čeprav majhna količina zemlje, v kateri raste Bonsaj, celo v vodo nekateri od njih so razlog za brizganje iz pršila za preprečevanje zameglitve.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com