ProSadGuru.com

V rhipsalidopsis sesulo liste zaradi nepravilne nege njim

Zdaj doma, vsaka soba veliko različnih barv. Nekateri kupujejo, in nekateri vzemite procese od prijateljev ali znancev, in lahko, in rastejo iz semen, kupljenih v trgovinah. Torej zame cvet rhipsalidopsis bilo veliko odkritje. Ne spomnim se, kje sem ga dobil doma, se zdi, mož prinesel domov iz službe, vedoč, moja strast za sobne rastline. Zato sem skrbel za te rože, zalivanje in ga pokarmlivala, in ko je zatsvol, moja naslada ni poznala meja. Nimam niti predstavljati, kako na videz unprepossessing od cveta lahko zavrne takšno lepoto. Samo zaradi teh barv, ljubil sem ga nato začela podrobno študijo in prebral vse, kar je bilo mogoče najti. In tu sem ugotovil, da ima veliko sort. In sem določen za zbiranje različnih vrst cvetja in doma. In sem ga dobil in sem zelo zadovoljen. Ko se začne cvetenje je neopisljiv občutek se pojavi v meni od bele do temno rdeče trdno preprogo cvetja na okensko polico.

Vse lepo in prav, dokler določene točke, nato pa sem začel opažati, da rhipsalidopsis spadajo listi. Ne razume, kaj se dogaja, sem se spet obrnil k imenikov in našel vse, kar sem potreboval, in vedel sem, kaj sem počel narobe. Tudi nisem imel pojma, kako so te rože muhast in koliko truda in dela spraviti v red, kar bi moral razcvetela.

Kako za zdravljenje
 

Če izvirnik te rože, da skrbijo za vas, dobro za enkrat njegova sreča ne bo videti, tako kot sesulo rhipsalidopsis listi kot tudi cvetje.

Vse, kar je potrebno, da te rože je dobro osvetljen, vendar ne na neposredni sončni svetlobi, kot je bilo, a Penumbra na določeni razdalji od okensko polico. Imam jih raste v bližini odlično palmami, je njihova listi pred soncem, vendar ne povsem, delno pa za te rože, ki v resnici je treba.

Vedno gnojiti redno rhipsalidopsis, ker če tega ne stori, je preprosto poniknet in on ne bo imel moči za cvetenje.

Ko rhipsalidopsis cveti obilo jo zalivati ​​in ne omogočajo sušenje zemlje v lonec.

Vedno ga namakajo predvsem v vročem vremenu, voda iz brizgalke, je v zgodnjih jutranjih urah ali zvečer za to bi se ohranila vlažnost zato potrebno zanj zaželeno.

Bodite prepričani, da potrebujejo presaditev 1 vsaki dve leti. V loncu nad večji volumen. Ko presajanje, je zaželeno, da se odstranijo nekaj del zemlje in napolnili z novo.


Resne napake v oskrbi rastline




- ekstremne temperature mrazom, vročino, osnutki

- zalivanje, in ne nalijemo vodo cvet

- gnojiti strogo miza na embalaži, ne pa na oči

- neposredni sončni svetlobi sovražnik cvet

- Ne, če ne premikajte lonec z rožo

- v skladu s počitkom ne gnojiti v tem času cvetja in vode, samo kot je potrebno

Raste cvet in da je razcvetela več je vsakogar sanje. Ampak morate poskusiti malo, da bi bilo to povsem izvedljivo sanje postale resničnost. Ta cvet bo okrasite svojo hišo vaš cvetenja in neprimerljivo lepoto. Izogibajte zgornje napake in si lahko ogledate, kako cveti rhipsalidopsis.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com