ProSadGuru.com

Jacaranda, bodiva prijatelja

Pozdravljeni, dragi moj dekle!

Danes želim pisati o lepoti, ki si zasluži pozornost, ampak zakaj to je redka v naših domah.Itak Jacaranda mimozolistnaya družinskega bignonievye.Vyrastila sem jo semyan.Esche lansko pomlad, ko je kupil semena vrtnin, za obresti sem kupil paket semen Jacaranda .Ruki dosegel pristanek le v poletnih mesecih, sem ga posejal nekje v sredini iyulya.Vzoshlo samo ena semechko.I od takrat, imamo približno eno leto in dva meseca, in zdaj smo videti takole.

Jacaranda raste zelo bystro.Listya lahko doseže veliko razmerov.Vot za primerjavo.

Video: Mega Novice in razpakiranje bube iz FreshToys "Bodimo prijatelji gredo na počitnice" # 52

Kljub temu, da je zrasla iz semena, sem spoznal problem v svojem vyraschivanii.Vot, da sem se naučil iz mojih lastnih izkušenj.

Jacaranda zelo negativno reagira na overdrying glineni koma.Listya takoj Obešanje začne listopad.Takzhe Jacaranda protivopakazano prepih in suhost vozduha.Listiki s suho in porjavijo kot osypayutsya.I še, da se lahko zgodi tudi v zimskem listov zaradi pomanjkanja svetlobe, vendar s prihodom pomladi bo ona pridobi še enkrat.

Sem že dolgo iskal pristop do svoje vredinke, dokler nekoliko prilagoditi, da ney.Zametila da Jacaranda ljubi sončno luchi.Dolgo sem izbral svoje mesto, in ji ni všeč nikjer drugje, dokler ga ne dajo na južni okno.Tam moj Jacaranda navijali. je seveda obilno zalivanje in zhakaranzha to poletje spremenila, ne izgubijo več listochki.A namesto izgubljenih listov, rastejo novye.A na enem mestu celo pojavil otrostok.Ochen pozitivno na kopanje v dushe.Svoyu Jacaranda plavam tam bolj pogosto kot drugi rasteniy.Dva krat na teden.

Video: Alla Pugacheva Nikolay Baskov - Bodimo prijatelji z vami!

Sem Jacaranda posajene v rednem univerzalni grunt.Dobavlyala pergnoy.Chitala da se odziva tudi na organskih gnojil.

Kot sem rekel, Jacaranda hitro rastet.Stvol njen tanek in fleksibilen je zelo enostaven iskrivlyaetsya.Svoyu Jacaranda sem upustila.Tak smo postrani, a še vedno jo ljubim.

In vendar je nemogoče, da ne lyubit.Listiki ji tako zračen, nežen, se zdi preprosto breztežnostnem.

Mogoče nekdo drug raste Jacaranda? Bom vesel, da slišim nasvet.

Vaš Gulch.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com