ProSadGuru.com

Barva Hippeastrum-korenček

Video: Kako narediti korenje pire Gerber DOLL dojenček rodi * hrana za lutke

Pozdravljeni !!! končno vzcvetela moje gippeastrum, je zunaj hladno, je sneg, in malo rože cvetijo v polju! Veliko ljudi ve, da je na primer v prisotnosti normalno, kot Lyuba pravilno podmetilababushkini me je res treba, da je bila moja mama, ona pa ne tsvel.Rasskazhu ni veliko, da sem z njim lansko jesen: je odraščal v rednem lonec, če iskreno mi ni bilo všeč, ko je kupil zemljišče, pri čemer malo razvajen bazen, kanalizacija, da sem se tresel od svojega starega lonca, izvlecite žarnico, oprano in dal v skledo jih je za približno 8-9 lahko bolshe.A pred nekaj meseci redilanu me morali dati na kup njih in to je to!Tukaj je, kako to izgleda seychas.LETOM sem opravljene vse te stvari na balkonu je zastekljeno pravo stran na severu, sonce ni veliko za obeda.Stoyal gippek stal nenadoma glejte puščico 1, 2,3,4,5 in tako lepo je bilo !!! !! kot šopek, slaba samo en cvet, vihra druge dobro, da je poletje, in zdaj boom 3 in 2 raspustilis.Smotrite ....Ne vem, kaj sproži, da cvetijo, morda gnojilo, ki ga je pojedel vso jesen! Ne morem popraviti, rad otroke in moje oči raduet.Sortovyh bi radi preobresti (Jaz bi samo polnjene-heap), vendar je v naših trgovinah njihova net.I nazadnje, negovanje Hippeastrum čeprav preprosta - bodo okrasili svoje cvetenja vsako stanovanjsko hišo.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com