ProSadGuru.com

Metulji Leteti, metulj

Vsi dobri časi dan. Rad bi vam predstavil moje večina ni muhasto rastyuhu. To Oxalis.

kislica

Ona mi je dal malo zadohlik zasajene v plastični posodi, celo zastrašujoče, da se spomnimo ... In sedaj, ko sem dobil odgovor, da je pozornost in skrb prikazano z njo)))

Oxalis posebna skrb ni potrebna. Vyrostaet zelo bujna.

Video: LPS: Ko duša metulji ... [1s. 1EP.]

kislica

Sem ga dal na TV v kuhinji. Sunshine mojem ves dan sije skozi okna, tako da žaluzije ne dvigniti, samo jih obrniti tako, da so razvidni žarki navzgor, tako svetloba rastyuham potegne in listi ne gorijo.

Sem poškropiti zjutraj in zvečer, v soboto obvezno tuš. Cvetni listi držijo pranje zalivanje prah iz tega tedna.

pogosto zalivati, referenčna točka za mene je, da Oxalis pušča začne padati.

Jaz gnojiti enkrat nedelyu- poleti in enkrat na mesec, pozimi gnojila iz Rainbow serije in Ideal.

Pomnožim med transplantacijo, deljenjem.

Cvetovi sem ga ves čas, majhni roza cvetovi, več kot en dan, da ne drži, izvlecite iz korenin, saj Na drugi dan, so že začeli leteti naokoli.

Če tsvetyuha zadovoljni z vsem, izvira iz njene razmeroma ravne, velikimi listi. In če ne, krči liste, stebla so zvite ali posuši.

Video: LPS: Ko duša metulji ... [OP1]

Presenetljivo je, da je to navadna rastlina, kot spektakularen. Čez dan listi je razkrila, in dodal, da sončni zahod, kot so dežniki, zaspal ponoči. Oxalis je v nenehnem gibanju. Pazi, da je zelo zanimivo.

Enkrat, sosed prišel k meni zvečer, sem videl kislica in pravi: Kaj imate za vijolično Pečurka? In zakaj vam kar tako?

Smejal sem se in jo prosili, naj pridejo v popoldanskih urah.

Prišla je in sopel: Čudeži-je kaj!

Paganki noč utrom- spremenila v očarljivo metuljev !!!

Zdaj se veselim, ko bom svoj sedež Krasulya)))

Tukaj je za vas in enostaven Oxalis ni enostavno!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com