ProSadGuru.com

Denar drevo z listom

Na splošno mi je všeč velik ljubitelj in občudovalec palme, nikoli pozoren na njo, in niti ne mislim, da raste denar drevo, ker sem velik ljubitelj visokih in širijo cvetja, namesto namiznih vaze. Toda izkazalo se je, da tudi brez razmišljanja o tem, sem postal lastnik cvet kot denarja drevo, in povedal, da bolj dvignil sam cvet z majhno kalčkov, ampak z listom.

Leaf to posebno z mano domov ne bom rodila. Preprosto iz čistega naključje, da sem očitno dotaknil vrečko v pisarni notarja cvetov in listov denarja drevesa padla prav v moji torbi. Našel sem kos 2 dni po dogodku, in preprosto sprejemanje kot dober znak (da denar drevo pušča same bodo slišali in v moji torbi) odločila, da ne bo vrgel kos vtyknut jo v tla v skladu s svojo veliko kitaystkuyu povečala.

Rosa sem zalivati, kot je potrebno in s tem dobili kakršno koli vodo in ga zapusti. Je dovolj nenavadno takrat zame cos, ni počasen in sem ne posvečamo veliko navora na njej brez dotika ali moteče. Toda tisto, kar je bilo moje presenečenje, ko ne le po približno eno uro in pol meseca listov uvela, ampak je tudi malo ekstra svetlo zelene kroglice poleg njega. Te kroglice so bile nič drugega kot zelo mlada za sveže listov.

Znebite se teh mikrobov nisem mogel, ker je majhen kos papirja je res vse sile, ki se borijo za svoje življenje in preživela takšne teste (dva dni v vrečki, kalitev v zemlji, ne v vodi in na splošno neprimerno nego), poleg tega znebi denarja drevesa ki se trudi, da raste, da ne res všeč, ker znamenje okoli denarja in denarja drevesa, še vedno pogosto mislijo. Torej, malo počakati, dokler ne dobim močnejše mladih listov rastline, presajene na ločeno lonec z dobro zemljo in ga izbral prav gnojilo.

Zdaj je moj denar drevo raste dovolj hitro, dajejo tukaj tako lepo nove liste le enkrat na dva tedna, tako da se zavedaš, da je stopnja rasti ni zelo majhna.

No, kot lahko vidite na naslednji sliki cvet se počuti super, to me razveseljuje z debelimi sočnimi listi, v katerih sem videl lepoto te rastline, ki prej in ni pozoren, ampak to preprosto ni opazil.

Kmalu (približno en mesec), za drevo, sem načrt za presaditev, upam, da ji bo všeč in cvet s še večjo silo se bo preselila v rasti, in skupaj z njim in se moje finance.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com