ProSadGuru.com

Kako rastejo "nominalno jabolko"?

Video: Kako rastejo dober pridelek jabolk? Kaj naj plačam pozornost?

Želite očarati svoje prijatelje in znance nekaj nenavadnega? Potem pa jim okus "nominalnih jabolka." Njegova "izum" je razdeljen izkušeno pridelovalca in izumitelj Nikola K. Erygin.

Video: Božično drevo smreka rastejo jabolka. Kako rastejo na drevesu APPLE lastnimi rokami. MASTER CLASS

Tu je njegova zgodba.

Pred nekaj leti sem poudaril, da je bok jabolko, ki je zaprt od sonca zapusti, ne "tan" je bledo. Potem sem prišel z idejo: kaj če so črke na jabolko paste? To sem se naučil kasneje, da so velike trgovine prodajajo uvoženo sadje z napisi v tujem jeziku. V enem od teh sadja morali lupini iz urejeno vsoto. In jaz sem njegov um prišel do tega. Kljub temu, da je treba izvesti več poskusov, preden rezultatom zadovoljen. Toda zdaj vem, da "pripravi" najboljše da "rdeča jabolka - recimo, plačilnega razreda beloruščina sladko.

Naslednji tehniko: ko je v poznih poletnih jabolk so se začeli blush, izrezano iz časopisnih črk za prihodnje napisi te velikosti, ki se dajejo na sadje. Kos mokrega mila jih previdno prilepite na jabolko. Napis je dobro vodi. Sadje zori počasi, blushes in samo mesto pod papirja so zelenkasto rumene barve. Ko pride čas za letino, z eksperimentalno jabolko urejeno papir, ki - in čudež - sadje v moji roki! To je mogoče storiti na drugačen način: papir tesno ovijte sadje, nato pa reši prazen črkami. Rezultat je rdeč znak na svetlem ozadju. Takšne originalni jabolka dal prijatelju za praznike. Reakcija - popoln užitek!

Video: Kako narediti jelke jabolka (Hybrid Apple)

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com