ProSadGuru.com

Cvetje in kamenje

Jaz sem pripravljen za uporabo v vašem vrtu kamnov. Všeč mi je, da jih kombinirati z različnimi rastlinami za izbiro in združiti. Kot take, rockeries (skalnjak, ali diapozitivi) nimam, ampak v različnih delih vrta je majhen sestava. In včasih učinek kombinacije kamna in rastlin je povsem nepričakovano. Tukaj, na primer, kamnokreč senco.

saxifrage senca

To samo po sebi je zelo lepa - in pisano listje in občutljivo cvetje na visoki cvet stebla. Toda kontrast grobo teksturo kamna z tankih vej in majhnimi cvetovi izkazalo, da je popolnoma omamljanje.

Saxifrage rože na ozadju kamna

Video: Alexander Dyumin - Cvetje iz kamna

Izkazala za zelo harmonično kombinacijo granita boulder z izrezljano listje astilbe.

Astilbe in granit

Video: Soba cvetje: Živi kamni. Lithops cvet

Bolj hladno in močne, toda ne manj elegantna sestavek dobimo z velikim sivo skalo in praproti.

Praprot v kamni

Fascinantno pogled med skalami cvetočih bush Ushkova jeglič. In tudi ko je bud, njegovo nenavadno gosto listje z svetlo sivo patino je v harmoniji z okoljem.




Ushkova jeglič

Puhasto zelena cipresa mleček koristi kombinacijo kamnov. Ta kombinacija, poleg tega praktično: Euphorbia preprečiti kamni rastejo agresivno oprijemalne cvet.

ciprese mleček

Zgodaj spomladi in pozno jeseni, ko je rastlina še vedno zelo malo, ali pa so zbledele, kamni solist na odprtem skladb.

Kamni na ribniku

Video: Phool Aur Patthar

In na skalah pod grmovjem in visokimi cvetje v sončen dan, si lahko ogledate na bizarne in nenavadne senco.

Sence na skalah

Video: ALEXANDER Dyumin - CVETJE IZ KAMNA

Razumem Japonce, občudovali kamen ... Celo v normalnih videza skal skriva izredno lepoto. Vas prepričali? ))

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com