ProSadGuru.com

Daj vaš otrok na vrt!

Daj vaš otrok na vrt!

Ko gradimo vrt, razmišljamo o sebi. O njegovi družini. O majhni otroci.

Kako ustvariti vrt za otroka? Kako ustvariti vrt, ki ga bo razveselila na 10 let in 20 bo to spomin na ljubezen staršev? Moraš se potopite v svet klasičnih otroštva. Ne narekuje danes in klasično srečno malega človeka. Spomnimo se, da se lahko na vrtu bo srečen otroštvo in spomin na vaše otroštvo? Swing na stari oreh, klop hiša? Ded je ustvaril peskovnika?

To ni celoten seznam.

Nudim minimalni nabor. In ga dopolniti tako, da je neločljivo povezan s svojimi otroki.

geocaches

Vrt za otrokaKoliko od vas ni ustvarila predpomnilnika in sekretikov? Uspelo mi je takole: solzenje luknjo, vlagala v daisy (Zaradi neznanega razloga, bela in roza marjetice Pompone zrasel na našem dvorišču pod noge in jih skrijete zdi - je bilo veselo), o rože steklo. ... In sem jih napolni z zemljo. Samo pooblaščene osebe Pokazala sem te sekretiki. Poiščite pozabljeno skrivnost je bilo zabavno. In sem se smejala in srečni, če ste tuji sekretik! Naredimo projekcijo na vrtu. V konkretnih vrtnih poti, v gredice pod zastirko - pustite prostor za otroško ustvarjalnost. Oni bodo ugotovili, da skriti. Mali vojak, kovanci, gumbi, pokrovčki za steklenice, plastični pajek ali medveda se lahko namesti na celofanski substratu, tako da se umazali. In za spremembo vsebine bodo upravičeni le do nje - lastnik predpomnilnika - svojega otroka. Dokler ne boste naveličali, pa vendar ne boste pozabili.

Nevarna in strašen kraj




Vrt za otrokaBom šel na skedenj moje babice. Bilo je veliko pajčevina in pajki plazil za njo. Sliši se je zdelo, da umirjena in polna prikritih pomenov. Za mene bi tam pade desko, sem lahko prevažajo v kotu, in kot nekaj, kar je bilo tam ... kaj nisem povedal, babico, samo namignil. Spomnim se, da je, in to je pomembno mesto na svojem vrtu. Prišlo je starajo, neokusna možganov. pokrita je bila s strašno mah, in da je votel ... Zakaj sem se spomniš? Grozni mesto - to je zelo pomembno za otroka element kulture. goščavi blackberry, v katerem, morda nekdo živi .... Kraj razmajanih hleva. Zakaj otroci radi gre za nevarno in strašen kraj? Vprašajte. Ne pozabite. In bi bilo kotiček. Naj živi mit, ki ga otrok z vami ustvarili. Lahko okrasite kotiček strašne maske iz številk vejice in nagačene živali. Odlično bo videti prestrašen, oblečena v izrabljeno, ki teče halje niso na vrtu in v tajnem, nevarno in strašen kraj v mraku.

Otroška kolekcija

Vrt za otrokaNe, nisem o srobot in gostitelji. Imam prostor, kjer lahko shranite svoje zaklade. Počitniška hiša - zelo primeren prostor za domišljijo. Nauči ga za zbiranje naplavljenega lesa, kot mu je všeč, da zbere plute in spominki. Ali ste videli otroci igrajo s školjkami in kamenjem? Morda za njih je mogoče organizirati razstavni prostor? Čeprav na pokrovu odprtino, čeprav je na mizi, vsaj na notranji strani vrat. Otrok bo spoštoval ta kraj in ugotovili, da svojo zbirko - vrednost za vas in vrt dekoracijo. Otrok se uveljavlja s posestjo stvari, ki jih sam in ne zdi koristno. Toda enega po enega. Najdi Nepričakovana Joy - to je velik uspeh za otroka. Bil je dovolj "stvari" in ga bo zaznamovalo v vaši zbirki. Nauči ga, da zbirajo, in ga zanima v nekaj letih svoj Alpines.

Video: KINDER STROJ (baby darilo, sin, vrtec, šola, rojstni dan, Astrahan,

Gradnja "štaba" ali hišo

>Vrt za otrokaKo sem bil majhen, sem ga poklical Khalabuda. Khalabuda me spremlja vsepovsod. Doma sem jih iz blazin, na dvorišču je Višekatan hiši v spomladi obrezanih vej, in moja babica - je bil najboljši Khalabuda. Ker je bila mešanica divje zatočišč in gospodinjskih predmetov. Pomagajte svojemu otroku, da poskrbi za Khalabuda. V njej je mogoče razmišljati, spanje, sprejme svoje goste jesti, piti in pripravi. Glavna stvar - varnost. Varnost - kar pomeni, da ni odraslih na mestu Khalabuda. Moral bi imeti pravilo - ne dajo v bližini svojih Khalabuda rastlin, za katere je potrebno aktivno vzdrževanje. Ne zato, ker on in njihove pomnetsya zatopchet. No. Ker vam ni treba, da vohuni za njegovo skrivnostno življenje pletje in zalivanje. Ker pa se je boj, ki igrajo v svoji zgodbi igre.

Video: Oblecite otroka v diplomi vrtcu

Vrt za otrokaKončno, otroško cvetlični vrt. Dajte svojemu otroku 2 meter zemlje, izkopane z njim, gnojila, kjer lahko rastlinskih semen in gledajo, kako rastejo svoje osebne rože ali zelenjavo. On bo bolj ljubiti fižol in korenje, če pa je, da jim rastejo sami. On razume, da je to seme in kakšna moč se skriva v njem. On se bodo naučili razlikovati zasajene plevela, zalivanje in kopanje v splošnem veseljem.

No, daj otroka na vrtu !!!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com