ProSadGuru.com

Prvi regratove lučke - ne za lepoto!

Video: Masha in Bear vse zaporedne serije brez ustavljanja 1-50

Že prvi širi svoje sončne rumene regrat cvetje. Vendar pa zaradi dejstva, da ta toplota ni bilo tam, imajo strn izhaja v visoki travi (in kot tak je uspelo vymahal?) Niso zelo opazen. Sem jim zelo všeč, sem vedno pustite nekaj grmovja okoli alpskega vrta, ko so rože vihra, jih bom prekinil, ne omogoča, da tvorijo semena in moji grmi so zajeti z različnimi barvami z zelo zgodnje pomladi do pozne jeseni!


Ampak sem hotel napisati, ne samo o tem. Mislim, da skoraj vsi vrtnarji v eni ali stopnjo drugega, so pripadniki zdrav način življenja, to velja tudi za metode zdravljenja. Torej: vse moje življenje, je bilo zelo prvi spomini zgodnje otroštvo mojega mraza zdraviti z tinkture regrata. To je bil eden izmed tistih, ki cvetijo prej. Kašelj podrgnil po prsih in hrbtu, lebdijo noge in tudi podrgnil v so noge desertno. Babica (Spominjam se dobro!), An poslabšanje artritis prihrani le drgnjenje te tinkture. Zgodovina te čudežne tinkture znano vsem v naši družini. Med vojno je moja prababica, je bila takrat stara 36 let, (je bil praded na sprednji strani), ena s 6 otroci v naročju je v poklicu. Seveda, o kakršnih koli zdravil in govor, ne more biti. In zdaj, njen mlajši, (v tistem času, vse je imela 8 otrok), hči zbolel. Ne vem, kdo in kako odločen je imela oslovski kašelj, ampak zdravilo-letni otrok ne bi - je zakašljal, sopel, temno modra ... prababica že mislili, da bo umrla. Potem je starejša soseda usmilil - prinesel v majhnem puzyrechki tinkture regrata. Tri dni je bilo dovolj, da se otrok vrniti. To je zgodba. Ne vem, ali ima tinkture resnice čudežne zdravilne moči, ali je to naša družina vera pomaga pobegniti od vseh mogočih bolezni z njo. Toda rezultat je očiten: v bolnišnici so bile samo ženske člani naše velike družine, ko proizvajajo rojenih otrok. Moja dekleta - stara 4 in 6 let, ne vem, kaj je vročina, kašelj ali izcedek iz nosu. Kako tinkture? Da, lažje nikjer! Vzemite kozarec, ga napolnite z regrata brsti (samo jih privijte) in izpolnite roba z vodko. Če se je drgnjenje alkohola - še boljši! Dveh tednih in tinkture je pripravljen. Hranite v temnem in hladnem prostoru. Za zunanjo uporabo samo!)) Delovni čas ni omejen na))) Mislim, da vsaka družina ima svoj recept ljudskega vrtne rastline, test časa!
Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com