ProSadGuru.com

Jesen cvetoče regratove lučke

Video: | Opremite AUTUMN CAFE | # Dandelion TV

Zdi se, da nas je bilo še, da se izgubi nekje v "indijanskega poletja" ... Danes zjutraj je bila gosta megla v popoldanskih urah je nebo brez oblakov, in termometer pokazala + 22C! V vrtu, ampak na vrtu, ampak za otroke Bljuzgav september uspelo zapraviti na sprehod - je moral iti v bližnjem parku.

Jesen regratove lučke

Video: Top sort.Uhod sadno drevje med tsveteniya.Salat regrata


V njej imamo najljubši travnik - veliko praznega prostora med drevje in grmičevje v toplejših mesecih, smo želeli, da se organizira mini piknike), v osrčju jas raste ogromno, zelo stare hruške-wildings. Spomladi tega travnika je prekrita s cvetočimi regrat - nepopisno lepoto! Danes smo videli tudi ta čudovit rože! Ampak so tako majhne! Če se spomladi na višino doseže 15-20 cm, na enem grmu deset barv, zdaj pa je na drobne rože, komaj doseže 5 cm v višino. Ampak še vedno, da so izredno poživijo splošen pogled na jasi, če je pomlad smo tkane vence na glavi, vendar danes ni bil dotaknil sam regrat. Naj cveti! In vsi smo dobesedno očarala hruška - it izredno lepe jesenske barve listov!

Listi hrušk-wildings

Video: Zdravilne lastnosti regrat cvetje kontraindikacij


Mati narava res ljubica: otroci mi je prinesla desetine odpadlega listja in vse so bile pobarvane v različne načine! Res sem želel posneti fotografijo vsakega, vendar je bil omejen z dejstvom, da sem izbral nekaj najbolj spektakularno, razporejeni okoli njih za streljanjem regrat foto) en sam list papirja, tako navdušil, da je vzel s seboj mirujoče slike - osupljivo lepa barva! Prijatelji! Pokažite svoje lepo jesen, ker obstaja toliko res lepa jesen kulise!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com