ProSadGuru.com

Šopki gladiole

Video: meček iz spletne trgovine Million-Buketov.ru

Šopki gladiole

Reci zaščito gladiole vrt težav. Če nam je všeč ali ne, lahko vsakdo preveri v praksi. Ampak, da se ne povečuje gladiole ščiti težave - zagotovo!

Video: Lepa gladiole svet (avtor Tatiana Deeva)

Opravil sem nočno močan dež z vetrom, in visoke rastline padle v različnih smereh. Zveni znano, kajne?

Nisem rastejo gladiole posamezne rastline. Rastlinski žarnice različnih barv so posajene v krogu. Pogon v centru peg. Ko gladiole potegnite navzgor in zavrzite cvet stebla, sem povezal to svojevrstno kup vrvi.

Video: šopek gladiole in lilije bonbonov. sladkarije šopek gladiole in lilije

Meček v tem primeru ne razpade v različnih smereh, tudi ko je veter močan, se natanko tako kot v vazo. In ti krogi, lahko cvetje narediti nekaj.

Seveda, ne vsakdo ima velik vrt v državi. Mnogi so za rast rože ob stezi v vrtno uto. Ena alternativna oblika cvetličnih gred v tem primeru je lahko taka. Na večini posnetkov v eni vrsti so posajene astere. Druga vrsta - Mattioli (divje orhideje). Tretja vrsta - Lavatera. V centru - v "šopek" v gladiole.

Video: gladiole in dalije niso več v modi. Kaj kup dati učitelju 1. septembra?

šopki gladiole




Prej, vse cveti Mattioli, njegov privlačno aromo. Ko se je umiril, povečali pa popolnoma skriti astere in Lavatera. Zadnja cvetenje pred aster, cvetja in nenavadno dolgo. Potem cvetenja astere, za njimi - gladiole. Samo lepa!

Seveda, vsakdo lahko sanje gor in ponujajo svojo različico oblikovanje gredicami. Dobre cvetoče gladiole moči šele neodkrite sončni strani z dovolj rodovitne zemlje.

šopki gladiole

Jaz sem pripravo mesto v jeseni, odkopavanje zemljišča do globine bajonet lopato. Narejen je s kopanjem komposta ali humus (3-4 kg / sq m), kompleksno mineralno gnojilo. Sveže gnoj pod gladiole, je bolje, da ne bi, saj vodi v razvoj glivičnih bolezni.

šopki gladiole

Cvetje odrezal bolje zgodaj zjutraj ali pozno zvečer, ko je v celoti razvila 2-3 cvetje. Pri rezanju ne pozabite, da zapustijo 5-6 listov za staranje zamenjavo korenike. Zalivanje po cvetenju, postopoma zmanjšati: stebelni zorijo bolje v suhih tleh.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com