ProSadGuru.com

Zavese na oknu slak

Video: Nastavitev blind na plastično okno

6361368265730f6a27b81d3.56274717

Letos smo se preselili v novo stanovanje. Zelo sončno (jug-vzhod), spomladi in poleti pred poldnevom na svetlobi lije skozi okna, le kam iti. Kot je za kuhinjo, obesiti temne zavese pa nekako na pravem mestu, in žaluzije vsaj letos odločila, da shranite. Mislil sem, zakaj ne bi poskusili uporabiti kot senčenje nekaj plezanje soncu ljubeč rastlin? In koristi in lepoto!

Sem se odločil, slak letečih krožnikov. Sprva je bilo vse v redu. Posajene v konec marca, so šli gor vsa semena, in zelo hitro. Sadike, čeprav malce raztegne, saj razprši svoje "športnika". Nekje konec aprila, v začetku maja, že raspikirovat sadike presadili na stalno prebivališče na dolgi, ozki posodi na kuhinjski okenski polici.

V nasprotju s trditvami, da je Morning Glory zelo težko prenašati presaditev, naslednje jutro izgledala Marshmallow Froot zank "kumare", kot da posoda zrasla od začetka. ni posebej pametno tal. Kupili v trgovini univerzalni oligonukleotidni cvetličnega je, da pomešamo s peskom (3: 1), razlito vroče raztopine kalijevega permanganata. Seveda - drenažne luknje za odtekanje vode.

Video: Kako odstraniti kitajske senčnike

Morning Glory na oknu

In teden dni kasneje je bilo za izgradnjo svoje velikega vpliva trte, ker saj so se navadili drug na drugega in kuhinjsko tila. Kupil v pisalne gumbi nageljnov (made in Germany), ali pa so celo videti, kot nabodala: s kovinsko konico in plastično "ročaj". Stuck (nižji vrstico) v rob vsebnika na razdalji drug od drugega za približno 5 cm (takrat sem spoznal, da rahlo zgosti).

Zgornji vrstici (vzporedni spodnji) - v zgornjem pobočju okna, sem še iz drywall, okna - stekla. Če v leseno škatlo, lahko nežno kladivo neposredno vožnjo v okvirju. Sem potegnil na debele platnene strune. Njihova barva ne more posebej zaskrbljeni. Morning Glory obkroža preje tako debela, da so skoraj niso vidne. Poleg tega je na vrhu gotovo prischipnut, in da bo dala nove poganjke, ki objamejo nit še ni bila ena plast.

Morning Glory na oknu




Je poostrila okno (ali bolje, ga ne odpre pol) mojega "zeleno zaveso" dovolj hitro. In nekje do 10. maja je bil na tem, da cveteti. Opazil sem, da je slak ne prenaša prepih, če polovica sosednjih odprtimi okni na prezračevanje, listi, ki dobi svež zrak, Zgrčiti in curl.

Pred to cvetenja 2-krat sem naveličan posebno gnojilo "Kaliyfos". In vse je bilo dobro, dokler je počil toplote. In sem zaliti moje jutro slavo za 2-krat na dan obilo, in spray - nič ni pomagalo. Od zemlja začela Razgolititi stebla, listi obrnil rumeno in odpadejo enega po enega. Ne samo, da - ne nastopile, ne Boll. Cvetje razcvetela, umiril, nato pa v oči izsušijo in odpadejo, skupaj s konico.

Video: Car okostje senčniki SOLARSHIELD

Morning Glory na oknu

Ja, še enkrat, cvetje razcvetela šele v zgornjem delu okna. Morda zato, ker je ta del bolj zaščiteni pred sončnimi žarki? Toda Morning Glory - ena izmed najbolj svetlobno ljubeč rastlin.

Video: Zavese okvir, odstranljiva avto niansiranje

Na splošno je bila izkušnja neuspeh, in v sredini junija, sem moral zmanjšati svojo jutranjo slavo in vrgel.

Ampak jaz ne bi motilo, da se ponovi naslednje leto, uporabi kot "zeleno zaveso" neke druge vrt trte.

Rad bi, da poberem tak obrat, so cvetovi, ki razkrije skozi ves dan, ne samo pred poldnevom, kot jutranjem sijaju.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com