ProSadGuru.com

Elementi vrt Harmony




Video: moj mali ponija. Elementi Harmony.Cartoon igre za otroke. Moj mali poni

Drevo obdana s klopiPešpot, potDekorativni javor, trakuljepergolaČlovek je tako pomenil, da je neprijeten občutek v vetru izpostavljenimi stepe in v gostem gozdu. To harmonično park ali vrt zajema menjavanje odprtih površin (njive in travniki), senčnih kotičkih z gosto vegetacijo in območjih z Penumbra.

Video: Elementi Harmony 4 serije

Seveda, koncept optimalnega habitata za vsak napolnjena z lastnim pomenom. Želi, da bi domače jabolčnik, in ne morem si predstavljati življenja brez velikem sadovnjaku. Druga želi skriti pred radovednimi očmi sosedov in bo z veseljem gosto zasaditev ob robu mesta. Okusi se razlikujejo, vendar, pristanek kjerkoli drevo ali grm, bi morali biti jasno, zakaj in kaj delam tukaj.

Video: Moj mali poni. Elementi Harmony - 3 serije. Cartoon GAME

  • Trakulje - ločeni drevesa.
  • Redni pristanek - vrste dreves, ki ločujejo različna področja parka ali vrta, in najprej se pogosto uporablja, da se nanašajo na meje na mestu. Analogi iztovarjanja za grmovje - žive meje. Prav tako se lahko uporabijo tudi za določitev meje ali maskiranje odsek neprikazljivega ohišje.
  • Alley - drevesa ali grmičevje zasajene po ravni cesti. Ni nujno, da sta dve vzporedni vrstice rastlin. Ulice so enostavne ali kompleksne, simetričen in ni eno nadstropje in večnivojska. To je morda ena od najbolj večplastnih vrste parkov.
  • Les-obrtna skupina - dve ali več drevo (grm) razporejen v odprtem prostoru parka. Skupine so čiste (Trije topoli na Plyushchikha) in mešane (breza, Rowan), z jedrom (predstavljaš, da je med tremi topoli wormed en piramidno) ali brez uravnoteženo ali neuravnoteženo, in je sezonsko ...
  • Rob gozda - dreves, ki tvorijo mejo gozda ali območja parka. Ti so običajno uporabljajo, da se zagotovi nemoten prehod z gozd ali park matriko na travniku.
  • Pergole - drevesa ali kovinske konstrukcije, prepletata z vinsko trto.
Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com