ProSadGuru.com

Nasveti Helena Zolotareva

Video: Elena Zolotarev

majhen vrtEnoletnice zasajene v lončkih petunije in begonijeElena Zolotarev - lastnik vrta v vasi škrjancev, Moskvi regiji. Na parceli 7,5 hektarjev postavi hišo, pritiklinami, vrtno pohištvo, okrasni ribnik in bazen, savna in manjši zelenjavni vrt. Štirideset let, od leta 1969 Zolotarev družina je uspelo ustvariti nekaj na vaši strani, vendar zelo udobno vrt.

Na podlagi osebnih izkušenj, Elena govori o koristnih ugotovitev:

Video: Intervju s psihičnim Helen Golunovoy. IR "mesto" 2015/11/10

  • Majhen vrt načrt je težko. Zaželeno bi bilo, da dajo čim več rastlin, in kraj je majhen. In na travo je potrebno pustiti dovolj prostora. Poskušali smo uredili gredice okoli oboda. Ta prinesel uspeh: mesto se zdi bolj, in vsakdo lahko najde mesto v njej, glede na vaše razpoloženje.
  • Kot je v majhnem vrtu, da upoštevajo okuse vseh družinskih članov, še posebej, če so popolnoma drugačni? Všeč mi je miren pastelnih barv in cvetje, in moj mož ljubi vse svetle in privlačen. Zato sem mu raste veliko petunije, letno in gomolji begonije. Posajene v zemlji ali posajene v lončkih, so dodali vrt svetlih barv. dobro smo okrasite jih in uporabo na tlakovano površino teras, visela v lončkih.
Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com