ProSadGuru.com

Bonsai ali moje napake in sekretiki:




Video: pet noči AT FREDDY'S-SKRIVNOSTI, pirhov, glitches, stenic, teorija. Skrivnost FNAF! [Top PREGLED + IGRA]

Sem že napisala blog - myfl.ru/content/primite-v-svoi-ryady-novichka v moji hiši je prišel prvi, ki mu sledi velik kup in kasnejše bonsajev, da pospeši, da rečemo, da česen ne pravi bonsai, in večinoma tujci iz Auchan, Leroy in Obi, ampak bolj so formiruesh krono, veje in debla, bolj dragoceni so ... kljub temu pa jim mora upoštevati Bonsaiwink Prva stvar, ki jo morate storiti, ko je takoj odkup !!! presaditi v zemljo, v kateri so se k nam prihaja v Rusijo, da jim preživeti dovolj priložnosti, presadili v zemljo za bonsaj, kupil v Ashane.Chasche vse, natančneje v posodo, v kateri ste jih kupili, presaditi beh obrezovanje trde korenine, tako da je mogoče presaditi v konvencionalne plastično majhno pot, bo tako imenovani trening, o lepoti pot mislim kasneje, ko nabem roko na zalivanje in Ahaz uhoda.Teper našli prostor za bonsaj, sem stojijo na severnem oknu, skušal prenos kjer več sonca (svetlobe okolice) in moj trpin Carmona plešast prvič, zgornjo številko v levem kotu :)) in smo šli nazaj, sem trepetal za njih, tudi okna ni odprl prve tri mesece za zračenje, vendar se na koncu odločili za poučevanje za bolj špartanski pogoji, eno uro, dve, okna stalno odprtih sedaj, ampak ulica je že ogreti ... Kot se je izkazalo Carmona leaved največ ponudbe in da je na njem, sem osnov oživljanja lysela trikrat !!!, tako da po presaditvi takoj postala vrgel letake, Appin da bi nam pomagali, in mrvicami na vrhu pakiranja tj 2-3 krat na dan za pol ure nedosegljive in prezračevanjem nazaj paket, tretji dan umirile, vendar je bolje, da ne prekliče teplichku še en teden, postopoma navajeni, da več ne bodo našli paketa.Tsirkon preveč popolno stvar pri koreninah po presaditvi. November 2012 Karmonaa je danes KarmonaTeper govorimo o zalivanje zaradi majhnih lončkih, zalivanje pogosto imajo, jaz pa v večernih urah pour skledo vode, in naslednji večer potopite vse kopanje na vsakih tri do štiri dni, vedno preverite to pred indikator vlage (sem imel nekaj časa, sem začel vse težko zapolniti) kopanje kratek čas, dokler zračni mehurčki gredo ven iz lonca, plavati, mehurčki so šli vsi basta, steklo in kraj stalnega prebivališča, tuš moje bonki tudi spoštovati enkrat na mesec, potresemo vsako jutro in večna erom.Podkormka, enkrat na mesec, Obi kupil gnojilo za bonsajev, pasme v bazenu za kopanje in jih potopite v zgornji metodi, včasih hišne Kemira, bi HB-101 (če se počutite slabo) .Vrode vse, če vas zanima, vprašajte, kaj vedno lahko pomogu.Vasha Olya.vyaz leaved kitayskiyfikus ginsegfikus mikrokarpa zhenshenBiryuchina yaponskayaBiryuchina japonski

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com