ProSadGuru.com

Preferences vrtnarji

Preferences vrtnarji

Da kot večina vrtnarji v svojih vrtovih? Kakšno delo na vrtu najbolj obremenjujoče? In vrtnarji nekaj časa po delu na vrtu? Na ta vprašanja bo odgovoril na amaterskih vrtnarji iz Francije, Portugalske in Švedske.

Lastnik vrta: Anna-Karin Alfand v Saint-Chaffrey, Južna Alpe, Francija

Opišite svoj vrt.

Moj vrt se nahaja v južnih francoskih Alpah. Teren je precej hribovita s pečine, ampak smo skušali uporabiti čim bolj učinkovito. Vrt pokriva površino okoli 2.000 m2. Tam je velik travnik, je varovanje borovcev in značilne za naše območje macesni. Poleg tega je v vrtu z veliko sadnega drevja in brezami. kamen terasa), Ki ponuja čudovit pogled na vrt - to je naš najljubši kraj zbiranja vso družino za čajanko zvečer, druženja s prijatelji, praznovanja.

Kaj vam je najbolj všeč na vašem vrtu?

Imamo veliko območje in čudovit razgled na dolino in gore. Predvsem mi je všeč moj zeliščni vrt, kjer se vonj mete, timijan, drobnjak, peteršilj, koper, bazilika in druga zelišča, polnjenje zraka z nepozabno aromo. To mi prinaša veliko veselje, da raste vrt cvetje, poskrbel za njih. V zadnjem času se je vojska pridružila Rože na vrtu rose grmovje, volčji bob in potonike.

Kakšno delo na vrtu najbolj obremenjujoča za vas?

Seveda, odstranjevanje plevela iz trate. To je lahko zelo težko za zatiranje plevelov, še posebej, ko je poletje kopno. Moram vojno nenehno plač pred regrat, da po vsakem pletje znova in znova pojavljajo.

Kako ste preživeli čas, ko dela na vrtu?

Ponavadi gremo kot družina na terasi za intimne pogovore in okusnih jedi. Medtem ko se s pogledom na bujen vrt, to je užitek za izpolnitev sončni vzhod s skodelico kave in preživijo iz dneva v dan, sončnem zahodu in srkanje aperitiv.

Lastnik Garden: Martin Magnusson, Kungälv, Švedska

Video: Kaj je linija boljše vybratdlya motorne kose, moja prednost

Kako vašem vrtu?

Naša ravno vrt 1300 m2 je slikovito nahaja na bregovih reke Nordre ALV (Nordre Ä-lv) v starem delu Kungälv (Kungä-lv). Vrt je bil ustanovljen leta 1930 in je podobno velik park s kamnito pot, ki vodi vzdolž sadnega drevja. Del vrta, ki se nahaja v neposredni bližini reke, je majhno kraljestvo belih brez, jok vrbe in šmarnice.

Kaj vam je všeč na vrtu najbolj od vsega?

Moj prostoren vrt, odraža značaj prostora notranjosti park. Obožujem plezanje vrtnice in srobot, ki krasijo oboki in stene na vhodu v hišo, polnjenje zraka s čudovitim vonjem. Upajmo, jelen jih ne bo dotaknila.

Kakšno delo na vrtu vam je dolgčas?

Kar precej časa je potrebno, da skrbi za vaše trate. Ampak sem našel rešitev tega problema z nakupom robota kosilnico! Zdaj je vestno opravlja vse delo za mene in mojega brata, ki živi v moji soseski, kar nam omogoča, da se sprostite. In iskreno, sem bodisi delajo na vrtu je zabavno, celo skubljenje plevel. Takšno delo je sproščujoče. Biti na prostem, sem naredil bolj racionalno moje delo.

Lastnik vrta: Maret Redenmark, Hoves, Švedska

Kakšen je vaš vrt?




smo se preselili v novo hišo pred osmimi leti. Okoli njega ni bilo vrt. Ker je hiša zgrajena na pobočju, smo morali ustvariti dvostopenjski vrt, da ga čim bolj učinkovito uporabo, kot je mogoče. Vrt pokriva površino 900 m2 in se nahaja v bližini ceste. Posajene okoli oboda zimzelena Ligustrum vulgare, kakor tudi izgradnjo rastlinjaka, nam je uspelo ustvariti zase zasebno vzdušje.

Kaj vam je všeč na vrtu najbolj od vsega?

Toplogrednih! Moj mož in sem ga zgradil pred šestimi leti. Do pozne jeseni, smo ga uporabili kot atrijem (Roman dvorišče). Tu smo se nekaj udobne stole, mizo in sveče. Poleg številnih eksotičnega cvetja v rastlinjakih raste grozdje, fige, papriko in Physalis. Kot rezultat vseh prizadevanj imamo zelo prijeten kraj, kjer lahko uživate v bližino narave.

Kakšno delo na vrtu čutite monotono?

Načeloma, vsako delo na vrtu mi daje zadovoljstvo. Ampak, morda ni najbolj prijetno, in ni lahka naloga - to je uničevanje plevela.

Kaj želite narediti po delu na vrtu?

Mirna večeri jih bomo v družinskem rastlinjaku, branje knjig in svečah gledajo kot pade noč.

Lastnik vrta: Anneli Andersson, Cascais (Cascais), Portugalska

Opišite svoj vrt, prosim.

To ravno vrt površino približno 1.000 m2. . Moj vrt je zelo enostaven za nego. Prej sem posadili veliko cvetja, zdaj pa sem se raje netsvetuschie rastline. V mojem vrtu, veliko palmami, različnih sort bambusa, vinsko trto in Agapanthus. Imam tudi lepe pinjol, ki so osvetljeni ponoči, in veličastno višino Ficus več kot 10 metrov.

Kaj vam je všeč na vrtu najbolj od vsega?

Res ljubezen bambusa! V mojem vrtu raste v povprečju 24 vrst rastlin, med katerimi čudovito zimsko bambusa listi, poslikane, da izgledajo kot marmor. Bambus je zelo enostaven za nego za vse, kar potrebujete - redno zalivanje. Te rastline so zelo lepa in zanimiva v vsakem letnem času.

Kakšno delo na vrtu, za vas je dolgočasno in obremenjujoče?

Seveda, skubljenje plevel in uničevanje mahu v senčnih predelih trate. To je delo, ki se nikoli ne konča ....

Video: Fige, gnojilo

Kaj želite narediti po delu na vrtu?

Jaz sem srečen, da nimam, je ves čas v pisarni, svoje delo lahko opravlja doma. Zato sem preživijo veliko časa v svojem vrtu. V toplejših mesecih, sem ves čas na prostem. Ponavadi vidim na vrtu pod senčnikom s prenosnim računalnikom v naročju.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com