ProSadGuru.com

Ni cvetenja Canna

Video: CANNES ZA zelenim zaslonom

Ni cvetenja Canna

Moj volovske antilope raste že drugo leto na vrtu in cvetja. Sem kopati v jeseni, sem obrezana in pošlje zimo v kleti. Morda poskusite presaditi v lonec in ostane v hiši? Ostalo ni potrebno?

Video: Indian Canna. postelje trgatev

Mogoče ne Canna cveti, saj samo nima časa, da bi cvet do zmrzali?! Prebral sem, da je treba, če je shranjena v kleti nekje v januarju in februarju se posajene v lončkih in se hranijo v hiši, kot tudi v zaprtih prostorih obrata, zalivati ​​zmerno. In posajene v stranski pokrita tla, ko je nevarnost, da bo razstrelil zadnji Jack Frost.

V prvem letu sem zasadil svoj antilope pozno, sredi poletja. Torej je cvetenja v pozni jeseni, mi je uspelo vreči le en cvet konico, in naslednji je prizadel zmrzali. Zdaj, dve leti, cveti od začetka julija in do zmrzali.

Ne cvetenja Canna

Sem kopati, takoj, ko je listje črno od prve zmrzali, "preselili" v lonec, in pripeljem v sobo. Spodnji listi porumenijo in posuši. Jaz sem svoj pridelek, so novi postopki. In spomladi, po zadnji zmrzali, da izstopajo.

Prvotno volovske antilope iz Indije, kjer je raste skozi vse leto na ulici, in načeloma počitek ni potreben. Ampak ona ljubi toploto, vlago in dobro zemljo. In to ni všeč zalivanje z mrzlo vodo.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com