ProSadGuru.com

Neznan lily pod imenom Luxor

Video: Intervju z MP Mirgazyamovym "Vodstvo Bashkortostan in odprava PG BITSOR"

Drugo razočaranje iz kmetijske trdno iskanja. Kupil sem lilija azijske Luksor, in zato ni znano, da. Najlepša hvala za družbo, ki pakirajo preglednih žarnica vrečke - je možno, da se ugotovi, ali je lilija.

Lily, ki ni ravno Luxor

Video: scarlet nagelj (nageljnove žbice njenega aromatičnega, škrlatna, rdeča ...)

Morda pa ne bi bilo treba pisati, če že ne za nedavne raziskave semen in proizvodnjo. Resnično odgovor na vprašanje, ne more pomagati, se spomnimo vseh neprijetnih presenečenj, so, ko so rastline namesto obljubljene prekupčevanje z drugo, namesto sort frotirja izkazalo, da je normalno, ko je 10-seme ni povečala, ne ... Če bi bilo to enkrat! Ali sem tako "srečo", ali pa ... ne vem. Zdi se, da je malenkost, ni nič narobe, vendar še vedno neprijeten po vsem!

Šele umirilo po razočaranje spomine - z lilija cvet. Namesto veselja - drugo razočaranje. Ja, ona je lepa, svetla in velika cvet, stebla močna, vendar mi ni všeč! Ne bom se ugotovi, priložite paket fotografij, v kateri je bila žarnica.

Video: Winx Club: The Secret of morske brezna "2014" Ruski Domov | risanka

Tukaj, kot bi moralo biti

Tam je brez imena proizvajalca, tako da sem moral fotografirati na hrbtni strani:

Video: petje harmonija




Na hrbtni strani etikete

To je iskren - je bila želja, da pokličete podjetij in bi jih vse, da razmišljam o tem. Ustavil samo razumevanje - vse moja jeza sem odzračevanje na osebo, ki je najbolj verjetno, da lilija žarnice in ne pride blizu, sedi nekje v pisarni.

Ampak moja potrpežljivost v ta namen. Dovolj plačati za mačka v vreči (če izračun stroškov vseh teh "presenečenja", je vsota impresivno natipkane). Ne bom še naprej kupovali semena ali žarnic ali sadike - je čas, da pridobijo svoje sadilni material. Iskanje gradiva od podobno mislečih ljudi - vrtnarji in cvetličarji. Veliko cepljenih rastlin je možno, zakaj ne izposoditi šopek ali dva vending primer sosedje-vaščani? Mogoče zamenjati vrstni red) Glavna stvar - da vidite, kaj boste dobili, bo rasel (cvet) na vašem flowerbed.

Napisal sem vrgel draženje umirila malo. In ko kupec je prišlo pritožujejo radovedne Cvetličarna. In vendar se sprašujem, kakšna lilija cveti na moji cvetlični posteljo?

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com