ProSadGuru.com

Darilo-Poteryashka

Video: Barboskiny - Barboskiny - 158 serija. Pozdravljeni, Dedek Mraz. Risanke o novem letu

Pomlad prijatelj mi je dal jeglič, neke vrste ni ime, je dejal - cvet, boste presenečeni! Sem ga posadili pod Forsythia, blizu zelo mladih gostitelji. 

Primula hybrida Francesca

Tam sončnih ur pred 10h, potem Penumbra, je praktično brez plevela. Prvič, ko sem bila zelo zasedena z vprašanjem, kakšne barve je? Potem, z dnevnih opravilih, pozabil sem o tem. Sem jih zalivali s cevjo skozi krošnje objektiv Forsythia do tal ne spodkopalo. Občasno sem videti - ne plevel, in nadaljnje delo je vedno več kot dovolj.

Mislim, da smo imeli priložnost, da jeglič ottsvesti neopažena. Če je število, ki ni zrasla rododendron. Obrnil se blede liste in sem se odločil, da ga hranijo s bakrovega sulfata. In po naključju videl sem jo, moj zeleni cvetenje! Presenečen - to ni prava beseda, predvsem dejstvo, da očitno cveti ne prvi dan, in nisem niti opazil! Všeč mi je ta mali, nenavadno barvo venčnih listov in je zelo svetla. Sedaj želim celoten obračun zemljišč.

Video: Barboskiny - 161 serija. Poteryashka. Nova serija 2016 Ime: Barboskiny Issue 2 - Najboljše darilo (risanka) Nova serija! Barboskiny Issue 9

In ideja v ozadju, tudi poravnati vse zeleno cvetenja, vendar višji. Pomembno je, da je eden razcvetela hkrati - Francesca cveti na našem območju v maju in juniju. Kot Echinacea Green Jewel (Echinacea purpurea 'Green Jewel`), vendar so zaskrbljeni zaradi barve. Fotografija na internetu različnih odtenkih zelene barve, ki je dobro vidna - photoshop.

Tisti, ki imajo osebne fotografije vseh zelenih cvetoče vrtne rastline? Echinacea ni nujno, morda boljša možnost obstaja! Ali pa vsaj svetujejo, da izberejo soseda jeglič, in potem izgleda tako žalostno v samoti ...

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com