ProSadGuru.com

Skromno čar dikorossov

Ponavadi smo fiksnimi na vrt rože, Holim in jih cenijo. Toda v naših postajah in okoli njih rastejo vse vrste dikorossy, ki niso manj privlačna. Sem celo izrecno dopušča obračun s travniških trav - lepa! In včasih s sprehodom v gozdu ali na tem področju nekaj svežine rastyushku - preprosto morda ne boste mogli upreti.
Svetlana je pred kratkim povedal o regrat - znano cvet, da je veliko drugače kot plevel in ne dojema, in videli, kako lepo in dobro! Zato sem naredila majhen izbor. Ali ni to lepo mesto v vrtu?
To je kamilice. Da, vrt je večja, vendar iz neznanega razloga ne dotikajo duše kot ti, najpogostejši področju.

marjetice polje


Zelo pogosto delujejo skupaj z njimi zvonovi. Ko je veliko od njih, polje postane svetlo modro. Naj bo ta lepota je zelo kratkotrajna - po njih ne bo druge rože.

zvonovi

Tukaj travnik geranije. V mojem vrtu raste poleg praproti. In med drugim, rastlina ima zdravilne lastnosti.

Video: Diskretni šarm peči

travnik geranije

Modra vrednikov jetičnik - elegantno in nežno, oko ne bo

Veronica chamaedrys

Ime tega krhko bitje, jaz sploh ne vem. Ampak me je popolnoma očarala s svojimi cvetnih listov-srca.

Latice srce




Tukaj bujno cveti toadflax. Ona ne moti, da dvignejo v bližini vrt cvetje - no, to je slabše od njih?

toadflax

Tu Rman. On ni samo lepa, ampak tudi koristno. Herb, začimbe, surovine za grenčice - vendar ga ne opusti v svojem vrtu?!

Video: Diskretni šarm peči. Pesniško branje Dmitrij Bykov in Alexander Minkin

milfoil

I rman goščave sobivajo z Delphiniums in Aquilegia, in sedeli zraven šentjanževke - drugo sredstvo naravne lekarne.

Rman in Delphinium

Odkrito povedano, to galerijo še bi lahko našteval, za dolgo časa. Ampak mislim, da ni nikogar v dvomih - skromen čar dikorossov lahko krasijo naše vrtove ni slabše kot razkošje vrtnih cvetja.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com