ProSadGuru.com

Amarant: raste

amarant

amarant

Video: Kaj je Amaranth

Videl sem sosede lepa rastlina z škrlat pušča po barvi, in v bližini zrasla povsem enako rastlino, ki pa s širjenjem Burgundija rese visi, ampak z zelenimi listi. Izkazalo se je, da je tako lepa kreacija narave - to je amarant. Seveda, sem se spraševal, kako tak čudež, da raste v svoji poletni koči in sosed mi je povedal o vseh možnih skrivnosti so v Amarant.

Zelo bi vedno imeli toplotno ljubeč in gojenje svetlobe, ki zahtevajo sredstva, amarant, da začnete z izbiro najbolj dostopnih mestih, na soncu na vašem spletnem mestu. Bodite prepričani, da se spomnimo, da lahko vymahal visoko Amarant nekaj metrov, še posebej na lepo sončno poletje. Poleg tega je treba opozoriti, da je ni strah in nizke temperature. Pripravite amarant zalivati ​​pogosto in obilno, umre brez vlage. Sosed mi je svetoval, da to rdečo in bordo zalog čudež tal s hranili, tako da je cvet rastejo bujno in zgoraj.

Pripravite zemljo v jeseni, se prepričajte, da dodate nekaj komposta ko sajenje in pepel. Amarant Glavni način reprodukcije - seme. Če si šel iz dobrega semena vašega Amarant gojenje pa ne bo veliko.

Semena začeti kalijo pri 1- 4 ° C že, vendar. Seveda je bolje, da se ustvari idealne pogoje, da je - 22 ° C. Ta semena po vsem spomladanske zmrzali so na stabilno toplote, ko se zemlja ogreje na 15 stopinj, je treba posejati na odprtem terenu. Posevki, če je potrebno, opraviti približno dva tedna po prvem.

Amarant rastline so velike in močne, so že dolgo prijeten videz, videti dobro v vseh gredicami in obešanje spominja starih kitajskih zeliščnih grmov, ki prenašajo svoj vrt v sfero eksotičnem vzhodu.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com