ProSadGuru.com

Afriška lilija

Video: Afriška lilija na Bližnjem Volgi

Afriška lilijaPred dvema letoma, v jeseni, sem bil na zabavi v Kabardino-Balkaria v mestu Majskim. Domačini v pridelovalcev na trgu so bili dobri, sem kupil veliko zanimivih rastlin. Ženska prodajajo poceni velike temno siva žarnice za vonj. Na moje vprašanje, kaj je to, je rekla, da je afriški lilija. Doma je pod jablana raste in cveti dobro. Ko je doma, so vse tri čebulice posajene na dvignjenih postelj, kjer je sonce samo zjutraj do poldneva. V zimskem času, ne pristanišče zemljišč. Zgodaj spomladi je zdelo sunki remnevidnyh liste. So hitro rasla, je bila precej visoka in široka. Toda cvet letos niso čakali.

Kmalu so se listi usahnil, in sem mislil, da so rastline umrl. Ampak Enako se je zgodilo to pomlad. Zgodaj spomladi listi gor visoko, nato pa izginilo. V juliju, se je zdelo, da konico.

Video: Kizomba Bogomol'naya Oksana Nikitina Margarita Lily Garus

Tik pred deželi začelo rasti puščice višino več kot 50 cm, nato pa vsak vzcvetelo šopek roza cvetovi, podobno kot metuljev.

Kakšen pogled je bilo! To je čudež! Vonj ni zelo prijetno, ampak lepota je nepopisno. Tukaj je rastlina sem prinesel iz Kavkaza.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com