ProSadGuru.com

Garden Natalia Zhukova

Garden Natalia ZhukovaGarden Natalia ZhukovaGarden Natalia ZhukovaGarden Natalia ZhukovaGarden Natalia ZhukovaGarden Natalia Zhukova

Natalia Zhukova - lastnik vrta na jugozahodu predmestju. Zgodba 25 hektarjev, ki se nahajajo na mestu starega smrekovega gozda. Garden starost - 45 let, vendar je začela aktivno razvijati v zadnjih petih letih. Ta vrt je mogoče reči, da so njeni vogali iz želje, družinske tradicije in navade svojih lastnikov in njihovih prijateljev.

Natalia Zhukova govori o svojem vrtu:

Moj mož - zagovornik ravnih linij, je raje za čiščenje trave in iglavcev, z jasnimi geometrijskih oblik. Trudim se, da naša spletna stran senčno, skladbo - navijanje, in prehrana, brinjem in Tui razredčimo grmičevje z okrasno listje.

Jaz, kot mnogi, ki se začnejo vrtnarji, ni mogel izogniti napakam. Na primer, kupil gostitelji, in potem sem videla v revijah čudoviti obratu, ki se imenuje funkcionalnost je - Prav tako je bilo všeč. Nekaj ​​let je videti na njihovih nakupov, ni mogel razumeti, zakaj so tako podobni. Dejstvo, da so to različna imena za iste rastline, sem se naučil kasneje.

In te zablode je bilo veliko. Na koncu, utrujeni od nakupa neznano rastlino, in v letu ali dveh presaditi. Znanje manjkalo. Leta 2003 sem šel oblikovanja tečajev krajine. Tam se je naučila, da slog ne samo v obleke in pričeske, ampak tudi pri oblikovanju vrta, sem spoznal, kako pomembno je, da načrtovati vse vnaprej. Seveda, tečaji ni dala mi že pripravljene rešitve, vendar pa je spremenil svojo predstavo o tem, kaj bi lahko na vrtu. Naredili so mi zdi.

Video: Sprehod skozi vrt Natalia Zhukova, del 4

tradicije

Vsako poletje na verandi doma smo postavili mizo, in se vsi zbrali na večer čajanko z. Nekega dne se je zgrudil od starosti. ga nadomešča ni bilo. Toda ta druženja so zelo primanjkuje. Ideja se je rodila ustvariti čaj kot.

Video: Natalia Zhukova

Mi dal šotor in kupil plastično niz, in je bilo zelo&hellip- dolgočasno. Jaz bi dal gor z golimi krošnjami - še zavetje pred dežjem, ampak svetlo zelena barva pohištva sem bil zelo moti. In smo jih fieldstone nadstropje, zaprto plastične prevleke in zavese, postavljene v naglici. Kot v filmu Trije mušketirji, ko Oleg Tabakov pride iz šotora&hellip- In ker ob petih čaj - angleško tradicijo, je bil naslednji rožni venec. Po mojem mnenju je precej angleški kotiček. Vendar pa je moja punca, in s svojo oskrbo in veliko naših prijateljev ga imenujejo francoski paviljon.

želijo

Moj mož je delal več let z japonskimi podjetji. In sem bila zelo daleč od vzhodne kulture. Vendar je bilo govora o Japonske potekal od jutra do večera. Med prijatelji so bili ljubitelji japonske kuhinje. Tudi Japonci začeli padec za obisk. Na splošno sem bil obsojen, da ustvarite svojo Japonsko.

Gazebo zgrajen pred štirimi leti. Moram reči, da je veliko stvari smo naredili narobe. Slike v revijah in nekateri japonski filmi - vse vizualne informacije, ki sem ga takrat vodila. Sem zasajene majhen brinjem in jih napolni z zemljo okrog ruševin. Ljubil sem jo na prvi. Ampak bolj sem se naučil o Japonski, bolj želel, da bi spremembe.

Letos smo naredili ribnik na mestu dampinga, dvignjen javorji in rododendronov. Še posebej lepo tukaj ponoči: razsvetljava izbere iz kamne in majhen japonski jablano, zelo spektakularno teče umetna megla nad vodo. Naslednje leto bodo poskušali urediti vhod na tem področju, in ostalo, upam, da ga konča z naravo. Že v ribniku sta bili dve majhni žabe, kamen sprehod pastirica v brina je gnezdo Robins. V gozdu na levi vrtni odpadki igralcev, zdaj pa še ni jasno - je živel ježa. Na splošno je lokalno prebivalstvo zaostrili.




kompromisi

Imamo veliko ljubitelje žara, žar in nenehno prenesejo naprej in nazaj. Kot rezultat - plešasti lise po vsem vrtu. S tem, da je potrebno nekaj storiti. In ideja je zrel z kritina. Ker kebab - Vzhodna jed, in se odločil, da bi paviljon v vzhodni slogu, z blazinami. Pred tla na pesku zrna so vse večje, so spominja na stepe, puščave. In ona Pergola - oaza: okrog vrtnice, lilija in kovačnika.

Dišave in barve se zgleduje po pripovedi iz Arabian Nights in Magic Lamp filma Aladdin je iz daljnega otroštva. Naši kolegi se ljudje predstavljamo sultani, imposingly zavalil na pisane blazine.

Yuzhane-ciprese v predmestju ne rastejo na našem vrtu so bili zamenjani Tui - ne gorijo na soncu, ne spadajo poleg težkega snega, popolnoma drži ozko obliko piramide. Prva dal štiri majhne rastline, vendar za obdobje treh let so dali velik zagon. Sem moral kupiti še dve razširiti sliko.

steppe krog

Zakaj je bilo žito vrt? Obstajajo svetle orientalski žar in miren japonski gazebo. So izolirani drug od drugega, vendar so se morali nekako združiti. Zdelo se mi je dolgočasno preprosto rečeno med drevesi in grmovjem, čeprav bi bila velikost mesta bi bilo.

Tako sem pristal tukaj nezahtevne lokalne žita, so oči pavzo od svetle barve. Takoj našel svoje mesto in stepske rastline: tysyachelistnik, stahis, anafalis, stevia, Burnet, lan, kamilice, stonecrops. In v cvet junij Eremurus.

neukryvnoy vrt

Ne maram rezano cvetje in rojstni dan sem imel v juliju. Zato, prijatelji mi dajejo vrtnice v lončkih in jih posadili na vrtu. Le 67 grmovju 25, sem kupil sam, ko smo šele začeli razvijati spletno stran. Ko je bil Rose malo, sem jih skrila v zimskem času, vendar v zadnjih treh letih ne. Seveda, ti zamrzne nekoliko nad višino snežne odeje, vendar ne preyut, kar pomeni manj bolan. V preteklih letih sem izgubil le tri grma, in, očitno, ni bilo sredstev za naše podnebje. Edina negativna - pomlad unsheeted rose budni za 2-3 tedne kasneje.

Sem v bistvu ni gojila v zimskem času. Medtem ko sem imel priložnost, da ples okoli muhast rastline: v državi živim šest do sedem mesecev. Ampak jaz ne, morda, na vrtu dobro mikroklimo. Visoka jelka po obodu pogasili hladno severno in severozahodno veter.

Predmet mojega ponosa - nestabilna v Moskvi Chamaecyparis lawsoniana `Ivonne`. Tako sem želel, da raste v mojem vrtu! Pred štirimi leti sem posadila grm v višino 40 centimetrov. Prvi dve leti zimski odmor v in nagnjen. Zdaj se je povečalo na dvajset metrov in je bila prezimila dve zime brez strehe nad glavo.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com