ProSadGuru.com

Vrtovi na Češkem: Garden Milanu odvarki

Garden Milan OdvarkiTa vrt je spravljen med nasadi in travniki, in če ne veste, kako bi to lahko izgubijo za dalj časa bi našli svojo pot. Takšna je narava gostitelja: potrebuje prostor, prostor, obseg, in sosedje ne obvezna. Zato je Odvarka Milan ustvaril pravo češko zaselek na robu borovega gozda.

- Ban Odvarka, se ne bojiš? Okoli ni Ohišje kilometrov. Silence. Ni sosedje. Ograja nominalno.

- Zakaj bi se sploh trudim? Rabim vrt. Tukaj je pravi kraj za to: gozd na eni strani ščiti vrt pred vetrovi in ​​služi kot ozadje. Na drugi strani prostorih področjih - tudi v ozadju, vendar drugačen načrt. In obstaja veliko zemljišča - 30 hektarjev. Ne morem si privoščiti, da to, kar želite. In če pride blizu, bom vzel drugo.

Garden Milan Odvarki

- Kakšne so značilnosti tega kraja? Prednosti in slabosti?

- Na terenu brez napak. Bila je lepa vedno. To je naša želja, morda ne sovpada s svojimi zmožnostmi. Če veste, s kakšno vrednost imajo, lahko množijo in predstava. Skozi moje strani tekla naravno potok. Zato je bila zemlja zelo mokra. Verjetno mnogi tako zemljišče ne bi bilo všeč. Odločil sem se, da ne gre za pomanjkljivost, in dostojanstvo. Razširjeno kanal v enem od njenih delov, in drugi je ribnik. Sedaj zavzema skoraj tretjino na vrtu. Dobim bolj zaobljen vejico z zaobljenimi linijami lončenih bank. Pade nekoliko umetnih potokov, potoke in potoki suha.

Garden Milan Odvarki

- V naši državi, v zadnjem času zelo priljubljen mostovi lok. Ali vas čez potok mostu je trajala normalno straight flush s trato. Zakaj ne narediš lepše?

- Na mostu hodimo, vožnja s samokolnico naložen s kamnom. Mislim, da če se uporablja most za življenje, in ne namesti v kompletu, mora najprej biti udobna - dovolj široka, da hodi in nosi breme, ampak če ga uporabljate v zimskem času, nato zdrs. Udobno in trdno na stvari, kot pravilo, in lepa. Vendar pa je najbolj pogosto diskretni lakonično lepoto korist. Kot enostavne mostovi nepobarvana lesa izhod na globini ribnika. Kje lahko sediš z ribiško palico in če se naveličate kamnitih delih.

Garden Milan Odvarki

- Les gnil in se hitro pokvarijo. Kako vam je uspelo obdržati?

- Zdravim lesene konstrukcije brezbarvnega antiseptik. Z njim drevo ohranja več svojih lastnosti, ne razgradi, da se ne boji gob. Šele pod vplivom sonca spreminja svojo barvo, ampak to je samo lepo. Toda snags&hellip- živijo naravno drevo življenja: starost in postane razkroj. Med kamni se bo malo dlje kot v gozdnih tleh. In jaz lahko vedno jih nadomestiti z novimi, saj je samo okras.

Video: Vrtci na Slovaškem

- Druga oseba iz lesa - zastirke. Lubje in sekanci nekaj tlakovane poti in zamulchirovat dreves zasaditve. Kaj je bolje: da laja ali čipi?

- Takoj po damping ugodna izgleda lubje: je rjavi odtenek, je videti plemeniti. Chips tudi lažji. Ampak s časom, in lubje in sekanci sereyut, in nekaj let že, in se jih ne razlikuje z nekaj koraki. In v smislu koristi za etažah in ni razlike sploh.

Garden Milan Odvarki

- Še nikoli nisem videl barvane žetone v čeških vrtovih. Zakaj se ti ne uporabljate?

- se smeje? Kako si predstavljate naravno vrt in zlasti vrt s takim materialom? To je popolnoma nemogoče!

- Torej si popoln naravnost?

- Ja, kjer je to mogoče. Mislim, da je najboljši naravni materiali niso izumili ničesar.

Garden Milan Odvarki

Na Pan Odvarki imajo hobi: on reže lesene figure ptice, živali in žuželk v polni velikosti. Za njegova zbirka metuljev ni bil ujet ne živi, ​​in ptice na klopi, če po nesreči odletel iz vrta.




- vaši skalnjake videti odlično. Kaj je skrivnost? Redko kot harmonično strukturo.

- Moja prva valjar, jaz ne bi rekel, kot nalašč. Zdaj sem dal drugačen dragulj. Toda v obstoječem vrtu za pomoč ni zelo spretni vrtnar rastline pridejo: širitvi in ​​skriti pomanjkljivosti. Torej imam: velike rastline v bližini ni vedno pravilno polaganje. Tukaj na Češkem, smo se naučili, kako postaviti kamen iz narave. Vsi smo kamen, različne vrste, različne barve in oblike kosov. Večina izrazno kamen - ploska. Ker je lažje delati, dodamo plasti, kot je v tej skali, delaš fazi skladbo. Ponavadi je ravno skrilavca ali apnenec. Slednje je zelo ljubil z veliko rastlin, raje.

Garden Milan Odvarki

Video: Singapore | Tropical Park "Vrtovi, ki jih zaliva" | Vrtovi po zalivu Singapur

- Ali je mogoče uporabiti drug kamen na vrtu?

- Lahko. Ampak območja z različnimi vrstami je treba ločiti vizualno. Različni deli mojega valjarja sestavljena iz različnih kamnin. Ta cela vrsta granita in apnenca. Vendar pa so v različnih kotih. Poleg tega, čeprav je drugačen kamen, je skoraj enak odtenek. Ni zavrnitev.

- In tako, da je eden hrib in granit balvani in skrilavca?

- Ali mislite, da se to zgodi v naravi? Rock vrt - naravna gradnja. Tukaj, poglej, steza ni narejena iz rezanega kamna, in žaganega granita. Poskušal sem nemoteno izvajajo disonanca, ki potuhnjeno sort smreke Formanek, če naravne izhodi pečine in pristajalnih stez na mlade. Malo je pomagalo, ampak kamen iste vrste z valjarjem bi bilo bolj primerno.

Video: Sri Lanka | VRTOVI začimb | PEPPER | kardamom | VANILIJA | PINEAPPLE

Garden Milan Odvarki

Gozd na vratih, kot da bi del vrta in raste v njej. Ta tehnika - sposodil krajina - s spretno oblikovalcev. Tu je breza na bregu ribnika ponovil svojo belo prtljažniku breze copse na daleč in visoko kakovostno borov in jelk videti, kot da je samo-setev iz gozda borovcev za ograjo. Ne bo ograja, in da ne more povedati, kje se konča vrt, kjer se začne narava.

- Vaš travnik je enako gladka in zelena kot polja v okrožju!

- In to ni travnik. Tam, za ribnik, to je samo travnik. Mi jo kosite od časa do časa, ne tako pogosto, kot na travniku v bližini hiše. Na voljo je treba imeti trato s kratko travo. In tu, na obrobju, kot prehod iz vrta v okolici, in več kot dovolj visoko travo. Vedeti pa je treba, da je gladka in gladka.

Garden Milan Odvarki

- Na vrtu manjka en nepogrešljiv element. Weeds.

- Ja, tukaj je polno njih! Ne maram pletje. Veliko bolj zanimivo ustvariti nekaj ali za obrat. Zato je od samega začetka sem poskušal narediti vse, da plevel ne pojavljajo ali pa je bilo težko, da raste. Konec koncev, rastejo najbolje na prazen tleh. In v mojem vrtu ni. In narava ni prazna tal: na njej ali kaj raste, ali pa je nekaj. Torej, tukaj: kamni so jih ob bok, so rastline posajene v ozkih žepov in rež, in na drugih mestih so prekrita z zastirko. Uporabljam v skalnjake odlomkov iz istega kamna, iz katerih so sestavljene, in rocka prah. In plevel ne rastejo, površina ni zamegljena, in manj zalivanje je potrebno. In pod mojim borovega lubja, debela plast. Tudi, če je kaj v njem raste, je zelo težko izvleči. In v gozdu ob hiši pod borovci in smrek istih ravno prostora brez rastlin, vendar pa so vsi zastirke narava - igle. In, seveda, sem popolnoma znebiti plevela pred gradnjo novega valjarja. In se prepričajte, da košnjo vso travo. Potem so tu še samo žita, vendar se ne sornichayut. To je samo marjetice na travniku tam, ampak oni so tako srčkan, kajne? In to ne moti.

Garden Milan Odvarki

Video: Poroka v Pragi, v palače vrtove. Eldar Benoit operater

- Gradnja se dogaja?

- Ja, imam veliko načrtov. Ko so zgradili vse diapozitive, da jih v tovarni. Sem postal zainteresirani za vse vrste novih, zanje potrebujemo nove sedeže. Seveda, bom zapustil nekaj trate kot ozadje za zbiranje, vendar pod skalo sčasoma ne bo več prostora. Daj nekaj let, primerjati! Sem zbrala veliko Daphne plazeče phlox, Levisa, penstemonov in encijan. Toda sedaj je prišlo do novih rastlin iz drugih držav. Jih bom poskusil.

Garden Milan Odvarki

Vrtnarjenje skrivnosti iz Pan Odvarki:

  • Obilno mulčenje iz lubja ali lesnih sekancev v iglastih nasadov in cvetličnih gred in gramoza in kamenčki v skalnjak;
  • Skrbna priprava tal pred sajenjem;
  • Redna košnja trave prostori.
Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com