ProSadGuru.com

Kruknek - Krivoshejka

V praksi se odločili, da dajo na melono mestu, lubenice in krukneki. Poleg tega je opozoril tudi na vrtu zelo toplo in dobro osvetljeno mesto. Ampak mi ni motilo. Prvič, jaz ne Kabaniha, in drugič, in najbolj želela videti, kako se obnašajo te južne kulture v našem nepredvidljivo podnebje.
Na žalost, niti doma vzgojenih melone ali lubenice, ne bi poskusil. Toda krukneki zadovoljen! To zabavno zlato Bradavičav "krivulek" zmešana veliko. Ocvrte rezine s sirom in česnom postane naša najljubša jed na koncu tega poletja.
Kruknek spada v družino Cucurbitaceae. Kultura je bila vložena v Rusiji v začetku XIX. Toda še posebej priljubljena ne. Radi imamo vse veliko in sadje teža kruknek na povprečno 0,3-0,4 kg na. Kot je primerno za rezidenta tropih, kruknek, zelo zahtevna za ogrevanje in svetlobo. Torej podolgovate prvič, hruškaste oblike ali klub v obliki sadja se šteje le kot dekorativni novost. Medtem pa se je izkazalo, da so okusna in hranljiva. Ampak to vse bi lahko Lemiti!

ne Kruknek prenašajo močne vibracije dnevnih temperaturah, kot se pogosto zgodi na našem območju. Tudi na kratkih zmrzali rastline umre takoj. Na jugu, lahko seme posadili neposredno v zemljo, in mi ne bo uspelo brez sadik.
Vprašal sem sestro, kako je kuhan ohrovt. Izkazalo se je, vse, kar je preprost - semena pred sajenjem, namočite za nekaj ur v raztopini stimulansov rasti. Posajene v ločenih lončkih, zemlja v njih napolnjen s humusom in kompleksnih mineralnih gnojil, in ne več naveličani. 
Pred sajenjem sadik v zemljo sprejeti ven na balkon, naj v odprtem oknu.
Mesečne sadike posajene v odprti zemlji v sredi junija, ko je nevarnost zmrzali minilo in je zemlja dobro ogreti. Prvič v noči rastlin zajeti netkano tkanino. Vendar pa je iz te točke, da ni vseeno, in sem se pridružil, gledal z obrestmi, kot se razvije rastlina.

Dodatno skrb sestavljalo namakanje, obdelava tal, gnojil in pletje. Skratka, ne razlikuje od skrbi za squash in bučke. Ko odebelitev grmu izrežemo stare in poškodovane liste iz svoje sredine, so odstranili poganjki, ki nimajo jajčnike.

Zanima me, kako rože kruknek: so za razliko od buče in bučke čez dan zaprta, in se začnejo odpirati šele v večernih urah. Spomnim se ista slika, sem gledal od lagenarii. Ker zahtevajo cvetje teh pridelkov opraševanje žuželk, ki jih pogosto odpadejo in niso sestavni jajčnikov. Da se to ni zgodilo, je priporočljivo, da jih oprašujejo umetno v večernih in jutranjih urah. Da bi pritegnili žuželke v času cvetenja - rastlina spray sladko vodo. 

Mi ni, ampak po 30-40 dni po presajanju odstranili prve sadove. So podolgovate, hruškaste oblike ali klub obliki, lupina neravna, vendar zelo lepo barvo. Sadje, kot so sijaj od znotraj!

V prihodnje jih redno čistiti, da rastejo nove jajčnikov. Opazil, da je optimalna temperatura za pridobivanje lep donos 25-27 ° C. Ob koncu avgusta, ko je temperatura padla na 12-15 ° C, oblikovanje sadja prenehala. Verjetno je v tem času z ležiščem za nočno kruknek mogoče pokriti s folijo ali netkanih tkanin, vendar so rastline že "pobral" peronosporo - glavna nadloga te kulture.




Kot rezultat, s 3 rastline odstranimo 10 zarodki. Za prvič ni slabo!

Pravijo, da kruknek plodovi kisle, nasoljene, zamrznjene, kuhana jajca, in kar naprej v apartmaju za dolgo časa sveže. Sočno, mehko meso je dobro v solatah krukneki lahko dodajo juhe, obara, polnjene z mesom ali zelenjavo. Če želite poskusiti vse te jed, načrtujemo za naslednje leto, da posadimo več kruknek. Že pripravo izoliranih postelj v utor globine okoli 40 cm, spi gnoj, razkrojijo kompost, listje, naplavin in top prekrita s plastjo rodovitne debeline tal 15-20 cm. 

Če želite deliti naš najljubši recept ocvrte kruknek. Sadje čiste (mladi in jih lahko pripravimo z lupino), narezani na rezine debeline okoli 0,5 cm, mladic z oljem na obeh straneh, sol, česen in posuje s sirom prahu, imajo malo pod pokrovom.
Bogata žetev in dober tek!
Marija Ermolaeva
Kazan

Moja vnukinja Thais kruknek

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com