ProSadGuru.com

Ki je prišel k nam pozimi

Video: To zimo je prišel k nam!

Do sredine decembra smo imeli samo svetlobo zmrzali, ki jeseni rože enostavno prenesejo. In potem je temperatura takoj padla na -12 ° C in snežne kepe odšla. Rože so tako hitro, da ni imel niti časa, da spremeni barvo venčnih listov zamrznjena.

Groundcover vrtnice

Video: Ta je prišel k nam to zimo! Polotsk 2016/01/16


Na videz so kot življenje, in se dotaknite z njimi - obroč. Groundcover Rose se je zmanjšala v jeseni, vendar pa je že uspelo izdati nove poganjke in cvet. Presenetljivo je, da je cvetni listi postanejo povsem trdna, in vonj je shranjeno!
Grm Roses, ne odreže, so bili veliko število cvetnih brstov, in nekateri niso bili namenjeni, da zacveti.

Zamrznjene popki

Video: Zima je prišel k nam

Škoda, da so še posebej dobro v jeseni.
Hawthorn ni želel, da dela z listjem. Tudi potem, ko mraz zapusti oprijem na vejah, sem dosegel enega, vendar pa ne sname!

glog

Naj stoji v listje, mi je všeč njen plemeniti barva)

Melkotsvetkovaya krizanteme

Video: Najbolj proračun predgrelnika ali zagon motorja v hladnem vremenu

Melkotsvetkovaya Krizantema na žalost znižal glavo, sem poskušal dvigniti, pogledati v sredini, in steblo z mehko krča zlomil.

pomlajena

Pomlajena rahlo zatekla s snegom, zmrzal se ne boji, da bo vso zimo ozelenijo v flowerbed.

To je škoda, da je zima z malo snega smo že, da si želijo, da bi dobili sani, oblikuj snežaka z otroci, samo igrajo v snegu! Kdo je izklesal snežaka to zimo?

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com