ProSadGuru.com

Vrtnice so vožnjo me noro!

Že vrsto let sem iskal Rose, ki je napisal nizozemski umetniki, ki so predstavljeni v pladenj Zhostovo. Izgledajo kot kroglice, in celo s slikami se zdi, da čudoviti vonj. Vendar pa bi prodajalci ni prosim. Potem sem se ustavil, da si za njih in ga prosite družinske skrbi prisiljeni, da pozabijo na sanje. Ampak nazaj tu tri leta, sem ugotovil, da so vrtnica mojih sanj! Lahko jih kupili in posadili na vrtu, nato pa uživate v razmišljajo svojo popolno lepoto, vdihovanje svoj čudovit okus. In potem, kot pravijo, Ostap utrpela ... ne morem ustaviti, hočem videti vse od njih v mojem vrtu. So tako dobri, eden od drugega lepa!
Zdaj so poravnane zame. Veselil sem, da ko se pokažejo svojo lepoto s polno paro. Če želite to narediti, ki jih potrebujejo 3-5 let, boste morali odrasti. Torej, se je poletje 2013 me najbolj veseli v tem prvem cvetenju.

Prišli so po spomladanskih čebula, potonike in perunike. V trenutku, ko vrt prihaja barvno tišino in solist zeleno. Napolnili vrt različne barve, in ni bil tako črno-bele, kot običajno v tem času.

To je tisto, kar je bil vrt.

Ostale slike - glej

 

Video: oni vožnjo me noro! (Pet noči na Freddy je) # 3







Video: Konstantin Bytyev "lica". X Factor 2016

Video: Kostya bit - "lica" (avtorjeva) - Gold Button | Drugi litje "X Factor-7" (2016/09/03)


Video: Paris by Night, poje smešno francosko ZAZ


Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com